Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy erdemes neki kezdeni az...

Hogy erdemes neki kezdeni az eroemelesnek\ sulyemelesnek?

Figyelt kérdés
No vagyok, es az erosebb kategóriába tartozom. Hobbiként, edzeskent szoktam súlyt emelni. Kedvet kaptam hozza hogy komolyabban neki alljak. Hogy erdemes ennek neki kezdeni?

2021. okt. 21. 18:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az nagyon szuper! 💪😉

Mikor vágsz bele?

2021. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Minél elobb szeretnék. De nem tudom hogy is kellene. Szerintem először elerek magamtol egy adott sulyig, utana keresek egy edzot aki tudna segíteni a továbbiakban.
2021. okt. 24. 19:10
 13/16 anonim ***** válasza:

Mekkora súlyra gondolsz? Nem tudom pl, hogy milyen magas vagy, és ehhez mennyi vagy most, vagy mennyire vagy most izmos, erős?

Otthon is el tudsz érni viszonylag jó szintet, profibb szinthez nyilván jó ha van szakértő háttér edzővel.

2021. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ugy ertettem hogy egy adott emelt sulyig, itthon van 70kg-ig sulyom.

Utana edzot keresni.

178cm vagyok 65kg-val.

2021. okt. 25. 13:50
 15/16 anonim ***** válasza:

Csinos, izmos lehetsz, jó alakú!

70 kg súllyal pár hónapig el leszel, persze attól függ, milyen gyorsan erősödsz. Guggolásban elvileg hamar "kinövöd" azt a súlyt.

2021. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha már bele kezdtél, mekkora súlyokat használsz jelenleg?
2021. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!