Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy egyek többet? Tömegnövelő...

Hogy egyek többet? Tömegnövelő esetleg?

Figyelt kérdés
Szóval az a nagy harci helyzet hogy hiába eszek 2600kcalt 57kgsan, csak heti 0,2kg jön fel amit ki akarok tolni 0,5re, de egyszerüen néha ezt a 2600at is nehezenre esik megenni, nem tudom hogy tudnék többet enni.. esetleg valami négykézláb shaket próbáljak?

2021. máj. 31. 21:46
 1/5 A kérdező kommentje:
(17/F)
2021. máj. 31. 21:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen,le kell erőltetni nincsenek csodamódszerek.Az elején nehéz,tudom mert én is így csináltam de pár hónap után megszokja a szervezeted és nem lesz olyan kellemetlen.Esetleg próbáld több étkezésre elosztani ha tudod hogy egyszerre kevesebb legyen.
2021. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__111..

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__111..


Olvasd el ezalatt a két kérdés alatt a kommenteket. Itt elég pontosan leírom/leírjuk azt, hogy mi a rohadt nagy probléma a tömegnövelő porokkal, és mik azok a tényezők, amik miatt senkinek nem ajánlatos.

2021. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsmese tomni kell. Meg lehet szokni. Ha konnyu lenne mindenkinek menne 🤷‍♂️
2021. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olajos magvak, mogyorósvajas kenyér például nagyon megdobja. Meg sok türelem. Ha eddig 2000 kalóriát ettél, akkor egyik napról a másikra nem fogsz tudni 3500 kalóriát lenyomni (relatív) egészséges ételekből. Kicsit erőltetni kell, aztán szép lassan hozzászoksz a több kajához.


Meg változatos étrend. Régen az olcsóság és lustaság miatt szinte csak csirkerizs ment, meg tojás, csak nagyon minimálisan változtattam rajta. Hányingerem volt már ha rágondoltam, emiatt nem bírtam eleget enni. Változatos és finom kajával (+ fent említett olajos magvak) még vissza is kellett fognom magam, mert 4 hónap alatt feljött 12kg.

2021. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!