Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek errol az...

Mi a véleményetek errol az edzestervrol? Tenyleg rossz?

Figyelt kérdés

Ma mentem edzeni és odajött egy elég fura pali, aki kérdezte milyen edzéstervet csinálok(kezdő vagyok 3 hete edzek)

Megmutattam neki és azt mondta hogy full rossz és osszam szét inkább.

Errol az edzestervrol beszeltem neki:


[link]



2021. ápr. 16. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Mivel írtad is, kezdő vagy, ezért nem, sőt, jobb is ha az elején szerzel egy alap erőnlétet teljes testes edzéssel, plusz megtanulod az alapgyakorlatok szabályos kivitelezését. Utána már szétoszthatod de az első 2-3 hónapban csináljad nyugodtan ezt.


Egyébként ismerek olyat aki egész életében teljes testes edzést csinált és elég jó fizikumot hozott össze, de ezt majd te kitapasztalod.

2021. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam akkor. Nekem is bejött, csak eléggé elbizonytalanodtam..
2021. ápr. 16. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként mit takar, hogy "fura" volt? Legalább ki volt gyúrva, látszott rajta, hogy régóta edz?
2021. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt annyira kigyúrva, mesélt hogy a börtönbe is ezt csinálta, meg mindenféle témákról ami nem is oda tartozott, mintha részeg lett volna
2021. ápr. 16. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint akkor tényleg fura volt :D
2021. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz ez kiindulasnak. A vadli kimaradt meg az oldalemelest meg mindenkepp beillesztenem. En az elejetol kezdve osztottal edzek sok eve. Az is mukodik, de kinek mi jon be 🤷‍♂️
2021. ápr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor marad ez :)
2021. ápr. 17. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!