Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Őszintén nem tudom már, hogy...

Őszintén nem tudom már, hogy mit csináljak.. 16 éves vagyok, lány. 165cm, 62-63kg(amióta terembe járok) 1 hónapja járok edzeni, 60kgval guggolok már, 136kgval lábprésezek.. Lehet az izmom nőtt? Mert nem értem hogy lettem ennyi.

Figyelt kérdés

Na de engem az "zavar", hogy én fogyni szeretnék😅kicsit.

Így is túl nagyok a combjaim.. És azt akarom legyenek kicsit vékonyabbak és formásabbak..viszont szeretek nagyobb súlyokkal edzeni, mint az előbb említettem. Ha nagy súlyokkal dolgozom, normális hogy nő a lábam.. De nem lehetne hogy kisebb legyen, de izmos? Bármilyen tanácsot elfogadok



2021. márc. 2. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, milyen terembe jársz, amikor zárva vannak. Ha vékonyítani szeretnél a combodból, akkor vissza kell venni a súlyzós edzésből, és több kardio edzést csinálni. Pl a hosszabb távú, váltott intenzitású futás nagyon jól karcsúsít, szálkásít.

Emellett sok múlik a táplálkozáson, egyél egészségesen, mértékletesen, sok zöldséget, viszonylag sok gyümölcsöt, zsírszegény fehérjéket, teljes értékű gabonákat.

2021. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Milyen kondi terem van nyitva? 😂
2021. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Erdélyben nyitva va mindenik😏
2021. márc. 2. 22:00
 4/15 A kérdező kommentje:
van*
2021. márc. 2. 22:01
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Ne eddz nagy súlyokkal. Több futás és egészséges étrend.
2021. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
futás kerékpár
2021. márc. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Mindenhol nyitva van egy csomo csak kell papir. Am jo a nagy suly, attol leszel formas. Ha van rajtad zsir meg viz az mas dolog. Ahhoz dieta kell meg edzes utan + kardio.
2021. márc. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Fuss többet vigyel be kevesebb kalóriát.
2021. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Maradhat a súly, kajára figyelj
2021. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Elegendő fehérjebevitel, a céloknak megfelelő szénhidrát és zsír (ezt ki kell tapasztalni, hogy milyen mennyiségre hogyan reagál a szervezet), sok rost. Cukros, lisztes ételek mellőzése. Ha ezek mellé csinálja az edzést, szépen fog formásodni.
2021. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!