Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék fogyni kicsit (csak...

Szeretnék fogyni kicsit (csak zsirbol, szoval edzek melle rendesen) jo ez a cut/maintanence beosztas?

Figyelt kérdés

2het cut es 2 het maintanence (az indokom ra, hogy nokent a hormonszintvaltozasom miatt nehezebben tusom tartani bizonyos napokon/heteken a cutot, igy sokazor inkabb binge lesz belole) ezt megelozve gonsoltam arra, hogy akkor szinten tartom a kaloriamennyiseget, es akkor nem lesz belole kontrollvesztes, es meg igy is deficitben vagyok. Nem surgos nekem, igy az hogy ez mennyire lassitja a folyamatot, nem zavar, nem 5-10 kilokrol van szo.

Tehat a kerdes: ez jo igy? Nem teszek vele tonkre semmit, mint ll drasztikus cuttal a metabolizmust, stb

(Heti 4x sulyzos edzes, 2x kardio)



2021. márc. 1. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Jó. Magyarul szálkásításnak és súlytartásnak mondják.
2021. márc. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ki kellett javitani.
2021. márc. 2. 00:31
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ezt elég cringe volt olvasni.
2021. márc. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat ez ilyen
2021. márc. 2. 07:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kell felesleges idegen szavakat használni?
2021. márc. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jol van boomerek, megoldom egyedul 😪
2021. márc. 4. 11:40
 7/7 A kérdező kommentje:

MIeRt kEll fElEsleGes IdegEn sZaVAKAt hASzNalNi?

Miert kell feleslegesen belekotni a masikba? Jobban erzed magad? Nagyobb, okosabb, intelligensebb es sikeresebb ember lettel?

Ha nem a kerdesre valaszolsz (marpedig senki sem kerdezte hogy mit gondoltok a szohasznalatomrol), akkor nem kotelezo valaszolni :D

Rettenet bunkosag amugy a maganvelemenyedet es itelkezeaedet kerdezes nelkul masokra engedni, szoval a kerdes: Miert vagytok parasztok? Foleg te, kedves hasznos utolso :)

2021. márc. 4. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!