Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyobb, kerekebb fenék? Tippek?

Nagyobb, kerekebb fenék? Tippek?

Figyelt kérdés

Majdnem egy hete kezdtem el egy aktív fenék edzést. Semmilyen eredményt nem látok, alapból is elég lapos vagyok.

Mit kéne meg csinálnom, hogy nagyobb legyen a fenekem? (Étkezés, életmód, tippek stb..)

És mennyi idő múlva kellene, hogy látsszon valami eredmény?



2021. febr. 13. 23:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8%
utcai tűzcsap hatásos otthon-van Mobil változat?!?
2021. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Én is támogatom ezt a tűzcsap csinálás ötletet
2021. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9%
tehát csatlakozik?!?
2021. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
Aki a tűzcsapot kántálja ott mint valami fogyatékos, az egy es ugyanaz a felhasználó. Akadj már le a tűzcsapról te nyomorult. Egy gyakorlat a száz közül.
2021. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
#14-es: Szia! Nem tudom mi bajod a tűzcsappal, én is támogatom az ötletet, nekem rengeteget segített!
2021. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
valaki valamilyen pózban van esetleg és inni is kell?!?
2021. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Na ez van,ha a jónépnek halvány fogalma nincs,hogy mennyit kell edzeni,hogy elérj valamit.

Ezek mind azt hiszik,hogy ilyen tingli-tangli 1 hét 3 hónap alatt a 15-20 évig punnyadó testüket- izmos ,szálkásra faragják..Elég nehány bicepsz állva,meg lórúgas,nehány hasprés 3 hét, és kész is az áhított adonisz/aphrodite tesforma.


Már egy hete pancsolsz és nincs eredmény?

Aztamindenit!!

Hát peldául aztat kéne csinálni,hogy években kéne gondolkodni,meg 5 fürdőkád verejtékben,nagyon sok szatyor minősegi kajában.És még van olyan,akinek így sem jött össze!

A fenék amúgy is a testen egy brutál nagy és erős izom.Szval lélekben jo lesz,ha elfogadod,kínkeserves edzések kellenek majd hozzá,ha kerekre szeretnéd faragni.Nem beszélve,hogy jellemfejlődést is elérsz majd.És mikor ilyet látsz,egy kicsit nagyobb tisztelettel fogsz tekinteni arra az emberre,aki ezt birtokolja.

2021. febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!