Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyobb, kerekebb fenék? Tippek?

Nagyobb, kerekebb fenék? Tippek?

Figyelt kérdés

Majdnem egy hete kezdtem el egy aktív fenék edzést. Semmilyen eredményt nem látok, alapból is elég lapos vagyok.

Mit kéne meg csinálnom, hogy nagyobb legyen a fenekem? (Étkezés, életmód, tippek stb..)

És mennyi idő múlva kellene, hogy látsszon valami eredmény?



2021. febr. 13. 23:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Tűzcsapot szoktál csinálni?
2021. febr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Már majdnem egy hete edzel? Az kemény! Majd ha már majdnem egy éve edzel, és nincs eredmény, akkor aggódj! Amúgy így, hogy sem az edzésedről, sem az étkezésedről nem írsz semmit, nem lehet megállapítani, jól csinálod-e.
2021. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%

Két hónap után már magadon látnod kéne. Mások kb fél év után fogják észlelni. De ehhez rendesen és rendszeresen kell csinálni.

Az mindegy, hogy mennyire vagy lapos. Már ha vékony vagy. Ha viszont csak a segged a lapos, amúgy itt ott azért markolható a dolog.. akkor keress fel egy edzőt, mert egyedül a büdös életben nem fogsz eredményt elérni nehezebb genetikai alappal.

2021. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Tűzcsap esetleg?
2021. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
1 het az semmi. Evek alatt lesz valaki bomba, de minimum 3-4 honap mire alakul vmi. Plusz nemtudjuk hogy kajalsz meg edzel.
2021. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
"Már egy hete a Mamára gondolok"-semmit nem jelent s nem ér-és mivan ha egy olyan Srácnak tetszel meg ki a lapos popsit szereti?!?feltételezem Női egyed vagy;)
2021. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Rajtad csak én segíthetek, a koxos anyagomat anál ba be kell vegyed, attól garantáltan kikerekedsz
2021. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is tűzcsapokat kéne csinálnod, attól helyre jönne a popsid
2021. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt nem is fog neked latszodni. Csinálj minden héten képet és havonta hasonlítsd össze
2021. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
A tűzcsap tényleg jó ötlet
2021. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!