Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kell értelmezni ezeket...

Hogyan kell értelmezni ezeket a frekvencia és áramerősség adatokat?

Figyelt kérdés

Izomtömeg meg tartás lenne a cél sérülés miatt. Nézem ezeket a készülékeket és először úgy véltem hogy az izom erőnek a nagyobb frekvencia kell. Nem tom jól vélem e mert ara jutottam hogy segg hülye vagyok hozzá. Ugyanis van itt egy olcsó készülék

[link]

350ma 330Hz

Meg van itt egy bazi drága:

[link]

120ma 150Hz tehát jóval kisebb értékekkel bír. Viszont a videót is meg néztem mind a kettőnél és a drágább nagyságrendekkel látványosabb rángásokat mutat testen.


Meg van itt egy ilyen

[link]


Amiben meg az a fura nekem hogy izom fejlesztőnek erősítőnek van írva. A másik kettő meg relaxációnak. Másik oldalról tudom hogy ugyan ez a termék csak 100Hz.



Szal most akkor hogy van mert én izom tömeg erő fejlesztéshez vennék készüléket és nem értem mely tulajdonságok teszik ere a célra alkalmasabbá a terméket.


2020. júl. 5. 15:57
1 2
 1/18 MadSeal ***** válasza:
100%
Szerintem ha napi 20 percet feszítesz/pózolsz, nagyobb hatással lesz rád, mint az, hogy áramot vezetsz magadba aranyáron.
2020. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Milyen sérülésről van szó? Sokat segítene.

TENS készülék erre nem jó, az egy fájdalomcsillapító készülék. Igazából lakosság számára ha jól tudom nem elérhető ilyen esetben alkalmazható elektroterápiás készülék, több százezres, félmilliós gépekről van szó.

frekvencia nem úgy van, ahogy gondolod, az izmok az 50Hz-es frekvenciára a "legérzékenyebbek", ha jól tudom. Én a helyedben elmennék egy szakemberhez, aztán kész, olcsóbb is jobb is.

2020. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a szív is a 40-70 Hz közötti frekvenciákra a legérzékenyebb, nem véletlenül sorolják az 50Hz-es hálózati váltakozó áramot 100mA áramértéknél halált okozó kategóriába. 30mA a lakossági áramvédő kapcsoló, 100mA 50Hz-el nem bohóckodnék otthon. Nyilván lehet használni, de szakértelem kell hozzá.
2020. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3# ez így van, nem lehet bárhová felrakni, de jobb esetben írja az útmutató. És nem is mindig fontos ilyesmi, ha nem sérült ideg akkor és hagynám.
2020. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan mennyi időre be kell fejezzem az edzést. Egészség ügyünk jelen állapota miatt azt sem tudom meg mondani mikorra jutok ki vizsgálás alá. Gerinc Ízületi problémák és ín hüvely gyulladás. Na de végül is a kérdésem nem ara vonatkozott hova lehet fel rakni hanem a 3 készülék tulajdonságaiból eredő ellentmondásra. Melyik felel meg a 3 közül a leginkább izom építésre és melyik a legkevésbé és miért?


Am nyilván ezek a készülékek csak izom össze húzódást okoznak és nem áram ütést fogsz érezni a bőrödön mintha az öngyújtógombot nyomogatnád magadon.

2020. júl. 5. 21:42
 6/18 A kérdező kommentje:
A nagyobb frekvencia nem mélyebb és hosszabb izom összehúzódást jelent mint amikor nehezebbet emelsz?
2020. júl. 5. 21:49
 7/18 anonim ***** válasza:

Ezekhez ne vedd meg szerintem, tudsz annyit edzeni, hogy ugyanannyi stimulációt jelentsen minimum.

Edzhetsz izometriásan, könyököd beleszorítod falba/földbe, és akkor megkerülted az ínhüvelygyulladást, a gerinceden meg nem fog rontani.

2020. júl. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nehogy véletlenül valaki a kérdésemre válaszoljon hanem jó magyar szokás szerint okítsuk a másikat és szóljunk bele a dolgaiba. Még a végén olyan témákban is meg tud valamit amihez alapvetően segg hülye amilyen pl ezek a műszaki kütyük és az izom fejlesztés kapcsolata ami persze alapvetően is az érdeklődési körömhöz tartozik a testépítésből kifolyólag csak eddig nem foglalkoztam vele. Dehát ha kérdést teszünk fel a téma már nem is érdekelhet. Pont egy ilyen oldalon mi értelme elő adni hogy mekkora bölcsek vagyunk mikor semmi köze hozzá csak össze van tévesztve a társadalomhoz való simulással.
2020. júl. 7. 09:12
 9/18 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Talán vesd fel az ötletet, hogy mivel valaki meg ért hozzá, a segítségedre akar lenni azzal, hogy azt mondja ne vedd mert mert felesleges. Hogyha az én válaszaimat kioktatónak érezted, akkor a probléma valószínűleg veled van, túl érzékeny vagy, vagy ilyesmi.

Arra nem emlékszem, hogy írtad volna, hogy érdeklődsz (aztán lehet, vissza nem olvasom), írjál privit és küldök anyagot.

De ez nem egy 1 oldalas téma, az a rohadtsok frekvencia és beállítás, meg egyéb paraméterei az áramnak, a felhelyezési módok stb.

2020. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja tehát ha nem tudok meg semmit a kérdésemről de nem hagyom hogy rám erőszakolják a nem kért segítségnyújtást velem van a baj mert túl érzékeny vagyok. Azért elég ügyes manipulátor lehetsz bizonyára még te is be dőlsz az ön ámításaidnak.
2020. júl. 7. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!