Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem érzem a bal bicepszem,...

Nem érzem a bal bicepszem, mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Miközben emelem a súlyt, nem a bicepszem feszül meg, hanem a könyökömnél lévő szalagok, izmok, majd egy-két napra rá ott is van az izomláz (de akkor olyan, hogy kinyújtani se tudom a kezem). Jobb kezemnél ilyen nincs, ott minden jól működik, és emiatt valamivel nagyobb is. Próbáltam már a koncentrált bicepszet kis súllyal (2kg) nagy ismétlésszám mellett, hátha sikerül így létrehozni az agy-izom kapcsolatot, de nem megy. Se így, se másképp. Bármi ötlet, tanács, mit tudnék csinálni, hogy végre a megfelelő terület kapja a terhelést?


Nem vagyok testépítő, nem vagyok nagy kondis, sőt... Lány is vagyok, és mostanában kezdtem el jóban lenni a súlyzókkal. Célom nem a forma, nem az izomépítés, csak erősebb szeretnék lenni.


Ja igen, és jelenleg csak kézisúlyzó áll rendelkezésemre.



2020. máj. 31. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Ne csak balkézzel pörgesd a csiklód.. olyan ez mint a pasiknál a hokizás mindig ugyanazzal a kézzel 😂
2020. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak tipp: csinálj húzódzkodásokat szűk fogással, befelé néző tenyerekkel, és igyekezz karból felhúzni magad. Hátha ez megadja az inger hogy a bal bicepsz is dolgozni kezdjen.
2020. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy koncentrálj jobban. Próbáld meg elfelejteni a súlyt, és a könyök hajlításra koncentrálni. Próbáld ferdepadon, ott még erősebben tud dolgozni, és kevésbe valószínű, hlgy másból emeled.
2020. jún. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!