Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes e térdgumit vennem...

Érdemes e térdgumit vennem erőemeléshez, főleg ha versenyezni is akarok benne?

Figyelt kérdés

Már fél éve nézegetem,de nem tudom eldönteni,hogy megvegyem e,sajnálok rá 28 ezer forintot kiadni,szállítással együtt 30.

De egyedül az SBD amit elfogadnak erőemelő versenyen,szóval más olcsó térdgumit meg hiába veszek.

De azt mondják,hogy nagyobbat is tudok benne guggolni,meg a térdem se megy szét ha használom.Már volt 2 sérülésem,egy ficam és egy porcsérülés,de azóta guggolok rendesen.

Tényleg hozzádob ez 5-10 kilót a teljesítményemhez vagy csak mese?



2019. dec. 21. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg, a dragabbak meg tobbet is adnak, kb mint egy gyengebb-kozepes bandazs. Elfogadnak mast is versenyeken, legalabbis amikor amator ligaban indultam elfogadtak mast is. Azota nem tudom, hogy ez valtozott-e, de nem hinnem, hogy csak az sbd-t fogadjak el, mert az mas gyartokkal szemben alaptalan diszkriminacio lenne.
2019. dec. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mást is elfogadnak, de csak az sbdnek van valódi haszna.
2019. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy tudom van ilyen szabvány,hogy mit fogadnak el és mit nem..


Voltam egyszer felhúzó versenyen és vittem övet.Azt se fogadták el.Öv nélkül kellett emelnem

2019. dec. 21. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ovet is szabad hasznalni minden versenyen. A parnazott testepito ovet nem szabad, de az amugy sem tart semmit sem, eroemelesre teljesen alkalmatlan. Egyebkent minden szovetsegnek fent van a versenyszabalyzata interneten, ami azt is tartalmazza, hogy milyen hosszu lehet a bandazs, hany cm szelesen lehet feltekerni es tarsai, annal pontosabban senki nem fogja megmondani.
2019. dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen,párnázott öv volt.Elvileg az volt a baj,hogy az súlyemelő öv.

De miért nem engedig használni?

A másikba talán nagyobbat tudnék guggolni/húzni?

2019. dec. 21. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!