Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok tanácsot adni? Kondiba...

Tudtok tanácsot adni? Kondiba járok és szeretném formálni az alakomon.

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy nagyon kigyúrt legyek, csak azt hogy ne legyen rajtam felesleg,és legyen valami alakom. (ez nem tudom mennyire érthető)

Heti 2-3 alkalommal járok és ez alatt futok egy keveset és a gépeken dolgozom. A kérdés hogy ez a fajta edzés jó-e ahhoz amit el szeretnék érni, vagy valami mást is kéne csinálnom?



2019. nov. 20. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az étkezésről nem írtál. Anélkül nincs se izmosodás, se fogyás. De a kettő nem megy együtt sehogy sem.
2019. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az étkezésemen nem igazán szeretnék változtatni, mert viszonylag egészségesen eszek.
2019. nov. 20. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Akkor ennyi volt. Ez a sport az étkezésre épül. Ha ezt nem vállalod,akkor el se kezd. Felesleges.
2019. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ertem az ilyen jellegu kerdeseket. Kezd el, nezd meg mukodik-e, ha nem, valtoztass. Az a baj nincs konkret kerdes, az altalanos ismereteid hianyosak, azt par kerdezz-felelekben nem tudjuk potolni.
2019. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ. Egyenlőre csinálom úgy ahogy elkezdtem és meglátom hogy mennyire működik.
2019. nov. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!