Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Jégkori: hogy kell hátrafelé...

Jégkori: hogy kell hátrafelé koszorúzni?

Figyelt kérdés
Előre koszorúzni és hátra haladni tudok, de a kettőt valahogy sehogy sem sikerül összehangolni. Hogy kell? Mi a technikája?

2013. febr. 25. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
fuh most megfogtál de nem tudnám leírni, én ugyanúgy csinálom mint elõre csak kõzben hátrafele megyek:) nem emlékszem, hogy valaha gyakoroltam volna külön.
2013. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
kb ugyan úgy mint előre csak a súlypontod a korcsolya penge elejére essen.
2013. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NagyonGonosz ***** válasza:
Ha hokipályára jársz korizni akkor középen a kezdőkörnél tudod gyakorolni.
2013. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én úgy tanultam ég megy hogy simán mész hátrafelé körbe körbe és a ha jobbra mész hátra a bal lábadat a másik elé rakd hosszan..ennyi :D Én nekem igy sikerült és nyertem meg egy csomó versenyt hogy ez is benne volt :)

15/L

2013. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NagyonGonosz ***** válasza:
A kör mentén elkezdesz hátrafelé korizni és úgy lököd hátra magad, hogy C betűket írsz le a külső lábaddal. Egy C betű után a belső lábad elé teszed újra a külsőt és így tovább.
2013. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kicsit későn írok. De mind1. Mész hátrafelé először csak az egyik lábad előrébb legyen mint a másik és így kanyarodj amikor ez már megy akkor pedig csak egymás mögé teszed a lábaid. Természetesen esés nélkül nem nagyon fog menni mint ahogy semmi, biztos leszek benne hogy az elején ösdzefognak akadni a lábaid. De ha előre tudsz akkor hátra fele is elég hamar sikerülni fog. Amúgy azt mondják hátrafele könnyebb, de szerintem ez nem így van
2017. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!