Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan erősítsem a lábamat...

Hogyan erősítsem a lábamat hogy magasabbra tudjak ugrani? (Foci) Bővebben lent.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 5 éves korom óta focizok. Szerencsére nem vagyok alacsony és jól is fejelek, de szeretnék minél magasabbra ugrani ugyanis középső védőként szükség van erre. Mely testrészeimet erősítsem és milyen gyakorlatokkal? Remélem érthető voltam :)
2010. jún. 28. 19:20
 1/2 anonim válasza:
gugolás, lábujjhegyre fel-le ereszkedés 5*50 legalább
2010. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
keress rá erre: air alert, egy kosarasoknak készült edzésterv, én is azért ismerem mert kosarazok. 15 hetes program ha jól emlékszem és kegyetlen de tényleg szépem lehet tőle fejlődni, megdobja a súlypontemelkedésed 10 vagy több centivel, persze edzettségtől függ, ha megcsinálod 20szor nyilván nem fogsz 2 métert ugrani helyből.Arra azért vigyázz hogy ha kövön csinálod szétmehet a térded meg gerinced.
2010. jún. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!