Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Imádom a focit a vébét követem...

Imádom a focit a vébét követem, de annyira nem tetszik de mégis hiányozna ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
nem tetszik a vuvuzela mégis hiányozna, szar a lbda mégis rúgnék vele, nem nagy a hangulast de alig várom a meccseket, imádom de mégse ti ezzel hogy vagytok?
2010. jún. 16. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok megszállott, de a legtöbb meccset láttam eddig. Nem tudom, leülök elé, nem mindig akarom végignézni, de aztán csak ott maradok, valahogy leköt, néha egyenesen magával ragad.


22/L

2010. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és 4 év múlva lesz a következő csak a sok lyukas év.. eb és vb között
2010. jún. 16. 23:06
 3/8 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nincs sok közöd a focihoz. Vagy várod, vagy nem, én konkrétan leszarom, csak ne sajnáltasd itt magad a hülyeségeiddel. Ez eddig magasan a legszarabb vb, én rohadtul nem várom már. Ha így folytatódik, Svájc-Szlovénia szintű döntő lesz.
2010. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Héééé.... Azért most Svájc legyőzte Spanyolországot, aki ha jól emlékszem az EB győztese volt. :) Ne bántsuk már.
2010. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki írta le? Pont, hogy ha ilyen elméleten megy tovább a dolog, a szarok végiggázolnak a nagyokon.
2010. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de ember az a sz*r aki veszít nem az ki 2éve jó volt
2010. jún. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt a szakértő, helyesíró mindenit. =D
2010. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
vesszetek össze... amúgy a másodiknak üzenem h 7 éve focizok...
2010. jún. 17. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!