Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem követem a megfelelő...

Ha nem követem a megfelelő étrendeket, akkor lesz valami látszata az edzésnek?

Figyelt kérdés
Gyors kajákat nem eszem egyáltalán, vizet iszok 99%-ban, és olajjal főzünk, minél zsír szegényebben, de azért nem csirkét eszünk csirkével :D. Mint minden átlagos magyar család azt esszük...
2011. aug. 7. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Genetikátol függ. Valaki a "májkrémes" kenyértől is fejlődik(egy darabig) valaki meg ha 20grammal kevesebb fehérjét visz be mint ami kellene már nem is fejlődik...

Egy darabig biztos fejlődni fogsz ha eddig lóf@aszt nem csináltál, de egy idő után semmit nem fogsz ha nem tartod be az étrendedet amit összeállítottál.

ez egy ilyen sport, sokat kell szenvedni :)

2011. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mint minden átlagos magyar család azt esszük..."

hát egészségesnek biztos,hogy egészséges!:-)

persze csak viccelek,nekem hirtelen az ugrott be az átlagos magyar családról,hogy minden este majonézes hurkát esznek szalonnás melegszendviccsel,meg sörrel:-)

válaszom kb.ugyanaz,mint az elsőnek:egy darabig jól lehet fejlődni így is,persze a genetika is nagyban beleszól.a lényeg,hogy nyomasd becsületesen az edzést,mert ha rendesen le van terhelve az izomzat,akkor rá van kényszerülve,hogy fejlődjön.meg a pihenést is tartsd be.a kajálást nem kell aranyszabályként venni,hacsak nem akarsz versenyezni.persze azt nagyon jól teszed,hogy igyekszel kiiktatni a szemét kaját.amúgy van haverom,aki nem igazán foglalkozik a kajával,mégis nagyon szépen meglátszik rajta az edzés-hozzáteszem min.5 éve edz.úgyhogy kitartás,és lesz eredmény!

2011. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!