Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek kapus? Hogyan?

Lehetek kapus? Hogyan?

Figyelt kérdés
Eddig mindig védőt vagy középpályást játszottam suliban, de most kaptam egy lehetőséget, hogy elmehessek focizni egy elég neves lánycsapatba, és azon gondolkoztam mi lenne ha kapusnak jelentkeznék? Mert az utóbbi időben sok meccset néztem az Eb miatt és nagyon megtetszett a kapus poszt, és az egyik kedvenc focistám is kapus.Lehetek én is az? Csak az a baj, hogy szűk 1 hónapom van, még annyi se a "felvételi"-ig. Szerintetek sikerülhet? Ha igen, hogy? Meg még az, hogyha meg is tanulok védeni, nem tudok úgy kirúgni, hogy a félpályán túl menjen, éshát az U15 nagypályán játszik, ez nagy gond?
2016. júl. 11. 23:22
 1/3 Takashi the Saiyajin válasza:
Hát.. Ez mind gyakorlás. Ha napi 1-szer legalább kimész gyakorolni legalább 1-1,5 óráig azzal már NAGYON sokat fejlődsz, ha bénább vagy. A kirúgás az mellékes, mert leguríthatod egy hátvédnek ő meg tovább, de ami nagyon NAGYON fontos, az a reflex! Gondolom nagy pája, akkor nagy kapu, ami azt jelenti hogy a vetődést sem ártana begyakorolni. Én személy szerint úgy gyakoroltam hogy beszereztünk haverokkal jó nagy szivacsokat és azon tanulgattam a vetődést, miközben ők kapura lőttek és egy idő után már megtanultam úgy, hogy már betonon se fáj annyira a landolás. Ezeket próbálgasd, meg a kézből kirúgást és hátha "átmész a felvételin"! Sok sikert! :)
2016. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2016. júl. 12. 00:09
 3/3 Takashi the Saiyajin válasza:
Na, (kicsit megkésve) hogy ment?
2017. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!