Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek 15 évesen kapus?...

Lehetek 15 évesen kapus? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Na szóval, úgy óvodás koromba kezdtem el focizni és olyan 7 évesen egy évig voltam kapus de aztán át tettek jobb középpályásnak. Ott egy szezonba volt 6 gólom viszont nagyon sok assistom. Aztán 4. ben abbahagytam a focit, elmentem kosarazni nem jött be utána kicsit nem sportoltam , viszont folyamatosan úsztam gerincferdülés miatt. Nagyon szeretek biciklizni meg tesizni na de ez rizsa. A lényeg, hogy már biztos nem lennék jó mezőnyjátékos biztos ,hogy sokkal lassabb lennék mint a többiek, viszont mostanában amikor haverokkal fociztam mindig beálltam a kapuba és tök jó voltam stb meg meg is jött a kedvem az egészhez. Egyébként Soproni vagyok gondolom a Sc Sopronba nem vennének fel de talán a SVSE-nél igen ahol régen fociztam. :D Hogy álljak neki edzeni? Igazából ezt mind csak hobbiból csinálnám, tehát ne higgyétek azt h be akarok kerülni a válogatottba stb, csak szimplán mozgás és a foci szeretete miatt . :D

2014. júl. 8. 17:42
 1/3 anonim válasza:
Menj le edzésre,és majd az edző eldönti hogy melyik poszton számol veled :)(velem úgy volt,hogy U14-be még szélső középpályást játszottam,U16-ba pedig középhátvédet játszok jelenleg is :) )
2014. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Áh én biztos nem lennék jó védő, sosem voltam erőszakos ha a labdáért ment a harc stb. És te mikor kezdtél focizni? Biztos nem késő 15 évesen? Bár sportolni soha nem késő :):D
2014. júl. 9. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez elválik, mert 15 évesen játszhatsz még serdülőben de akár ifiben is, de a kettő között van egy kis szint különbség. Lehet serdülőben elvédegetnél, de pl. ifiben meg alig tudnál mit fogni, az is előfordulhat. Mert egy u16-os bajnoki nem nagy cucc. Egy u21-be azért már kicsit több kell.


Egy pár edzés alatt majd kiderül, melyik az igazi posztod :)

2014. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!