Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek még nagypályás kapus?

Lehetek még nagypályás kapus?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,régen jártam Újpest utánpótlásba,de elég súlyosan megsérültem,de most már játszhatok,nem félek a labdától,jól lehúzom a beadásokat,valószínüleg elég magas leszek (bátyám 195cm)egy a baj,hét méter széles kapura egyszeűen nem tudok védeni,nem tudok akkorát vetődni,hogy elérjem a szélre menő lövéseket,a velem egy korú kapusoknak is gond ez vagy csak nekem?
2012. aug. 23. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még érthető, hiszen 13 vagy és ha jól értem, még nem vagy elég magas.
2012. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem 177 cm voltam mérésen.
2012. aug. 23. 19:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljatok.
2012. aug. 23. 19:58
 4/5 anonim válasza:
persze hogy lehetsz. én 15 vagyok 174 cm magas és nálam nincs gond a vetödéssel. az meg h kapus leszel e vagy sem az CSAK RAJTAD múlik. Járj edzésekre, és a belefektetett fáradtság idövel megtérül, majd meglátod
2012. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondanál egy csapatot Újpest környékén (Újpest FC túl drága)ahova járhatnék,és egy osztályban van a nagyobb csapatokkal?(UTE,FTC,Vasas)
2012. aug. 24. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!