Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen gyakorlatokkal lehetek...

Szsziszi001 kérdése:

Milyen gyakorlatokkal lehetek jó kapus?

Figyelt kérdés
Nekem igazából nincs kapusedzőm csak 2 haverom, mivel válhatókk jobbá? :D
2014. júl. 8. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Kell egy kapusedzo a nelkul nulla..

Ird be a youtobra goalkeeper training.

Es valogass.:)

2014. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én vívok 4 éve, de imádok kapuskodni. Nem voltam soha csapatnál kapus, nem volt soha kapus edzőm, de reflexeim megvannak hozzá, és ha meglátnád hogy tudok vetődni.. na mindegy..:) Nekem az unokatestvérem szokta lőni/dobni a labdát. Beállítom pl egy pontra, ahonnan elsőnek csak a jobb szélre dobálgat közelről, én meg vetődök rá. Utána a ball. Utána ő dönt hogy hova dobja és vetődök. Akkor szokott tizenegyest rúgni. Elsőnek csak jobb, csak ball, majd ő eldönti hogy hova akarja rúgni (de ezt nem mondja el nekem). Nagyából ennyit szoktam, meg persze vannak ismerőseim 20+ évesek akikkel lejárok focizni rendes pályára (17 f). ott például remekül megtanultam hogyna zárjam a szöget, ha közel jönnek mit tegyek stb.. Nem focizok komolyan de imádom csinálni vívás mellett és ha nem védek vagy vívok 2 hétnél több ideig már esküszöm rosszul érzem magam:) Azt hogy mivel válhatsz jobbá meg nem tudom. Én csak gyakoroltam, mert mindig jó irányba mozdultam csak néha nem tudtam hogy mozogjak meg érted... De Neuer a kedvenc kapusom, videókon sokat nézem hogyan véd:)
2014. júl. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!