Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek kapus lányként?

Lehetek kapus lányként?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és lány. Imádom a focit,mindig is szerettem volna kapus lenni,csak nem indult edzés. Most viszont elindult,egy csak 1 baj van. Olyanok járnak oda,akik folyton csúfoltak,pont azért mert fociztam. Most mit csináljak?? Jelentkezzek?? Vagy hagyjam,és csináljak mást??

2014. okt. 23. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Lányok között akarsz kapus lenni?


Fiúk között csak a legamatőrebb szinten játszhatnál.

2014. okt. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csumy válasza:
Van egy ismerősöm és ő lány és kiváló kapus!! Szerintem a focizásból lehet egy király karrier főleg ha szereted csinálni. Akik csúfolnak fociznak, mert ha igen akkor simán bebizonyíthatnád hogy nincs mit rajtad csúfolni!! Szerintem csináld azt amit szeretsz csinálni és tudod:2 füled van egyiken be, másikon ki!!!
2014. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, a legtöbb focizni vágyó lány általában mindig kapus szeretne lenni. :D (én is)

Szerintem jelentkezz, ha azért piszkálnak, mert fociztál, akkor NYOMORÉKOK. Különben is a fiúknak bejön, ha egy lány szereti, érti, és játssza a focit. ;)

2014. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)) tegnap jelentkeztem,hogy járjak:))
2014. okt. 26. 11:07
 5/7 csumy válasza:
örülök hogy jól döntöttél
2014. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1 a véleményedet legközelebb tartsd meg magadnak,ha nem vagy képes értelmes választ adni -.-"

A többieknek köszönöm:)

2014. okt. 29. 18:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rohadtul értelmes volt. Nem mindegy, hogy lány csapatban akarsz-e játszani vagy a fiúk között...

A fiúk csúfolhatnának a foci miatt.

De olyan lányok, akik szintén fociznak??

Fiúk lányokkal meg nem keverhetnek...

2014. okt. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!