Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen gyakorlatokkal tudnám...

Milyen gyakorlatokkal tudnám elérni azt, hogy magasabbra tudjak ugrani?

Figyelt kérdés
Kosárlabdázok és nem tudok magasra ugrani... Azt szeretném elérni, hogy magasabbra tudjak ugrani. Tudnátok mondani olyan gyakorlatok, amivel el tudom érni azt, hogy magasabbra zufjak ugrani?

2016. máj. 18. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugrógyakorlatok. Egyébként a kosárban ezért előny a magasság, mert aki magasabb, annak értelemszerűen kisebbet kell ugrania, hogy felérjen a palánkhoz. De sebaj, mert ha nem vagy 3 méteres birodalmi lépegető attól még lehetsz jó kosaras, ha jól tudsz célozni.
2016. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ugrálókötelezés, guggolásból felugrás, zsámolyra/magasabb helyekre felugrás, lépcsőzés, stb. Vannak kifejezetten erre a célra edzéstervek a neten. Falhoz ,,ülést" ajánlom, imádni fogod. :)
2016. máj. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
Eleve van ilyen program is, keress rá: air alert 2.
2016. máj. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A magasságommal nincs gond, 13 éves vagyok és 181-2cm. Lehet, hogy a hasam húz le :D 68 kiló vagyok :/

2016. máj. 18. 14:20
 5/6 anonim válasza:
Hát, ha 182 centihez vagy 68 kiló, akkor a hasad biztos nem húz le. De valószínűleg nincs is. Ehhez a magassághoz egyáltalán nem sok a 68 kg, sőt...
2016. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

súllyal kitörés az nagyon jó :)

vagy írd be youtube-ra, hogy basketball dunk jump training :D

2016. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!