Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a jobb Messi vagy Rooney?...

Ki a jobb Messi vagy Rooney? Miert? Miert utaljatok C. RONALDO-t?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 20:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Muszáj utálni CR-t? Hülye kérdés feltevés. Egyébként mióta a Realban van, inkább csapatjátékos mint a Manchesterben. Nem csak rá épül a csapat. Rengeteg jó labdát, gólpasszot ad. Emellett jó szabadrúgás lövő. Nagy meccs lesz szombaton annyi szent! HALA MADRID!
2010. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Messi inkább támadó középpályás, Rooney pedig igazi csatár!

mindenen felül, ha képességeiket nézzük Messi sokoldalúbb!


C.R. pedig technikás, csak emberileg egy egoista, önimádó, beképzelt szépfiú! én nem utálom, csak ellenszenves nekem!


az igazi válasz pedig: Ronaldo de Assis Moreira

2010. ápr. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
gyebkent en is realos vagyok es kedvencem ronaldo csak kivancsi voltam me utaljak
2010. ápr. 8. 08:58
 14/22 anonim ***** válasza:
Mindketten nagyon jók, de én Manchester United rajongó vagyok, úgyhogy Rooney.
2010. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 toteszke válasza:
100%

Nem utálom C. Ronaldo-t, csak kicsit, mint ahogy az előttem válaszoló is írta, ellenszenves. Nekem a Ronaldo név a brazil Ronaldot jelenti. Rivaldo még egy nagy kedvencem.

Lehet, barbár vagyok meg egyéb hasonló, de megnézném C. Ronaldot, hogy egy ereje teljében lévő Materazzival mire menne. :)))))

2010. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Rooney
2010. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Lionel Messi pillanatnyilag a világ legjobb játékosa de Rooney se rossz.C.Ronaldo nagyképű de én nem utálom.
2010. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
0%

Természetesen Lionel Messi!

Ő akár egyedül is elintézi az ellenfelet, és nem is szabálytalankodik sokat.


C.Ronaldonak egyetlen egy szóval a jellemzése: b#zi:)

mást nem tudok neki mit mondani!!

2010. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
76%

Messi meg Ronaldo nem középcsatárok.A saját posztjukon ők a legjobbak,viszont Rooney középcsatár és ezen a poszton ő a legjobb.De ne feledjétek,hogy a Barca meg a Real tele vannak sztárokkal,a Manchesternél meg Rooney az egyetlen csillag,nélküle a United nem lenne ott ahol van.

Tehát mindhárman legjobbak a saját posztjukon.

Ronaldo meg teljesen megváltozott,amióta a Realhoz igazolt.:(

2010. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

18:18 és ha téged 1 szóval kellene jellemezni,azt inkább nem irom meg te kis p˙cs

Ronaldot nem tudom miért utálják,lehet h sokszor feldobja magát de hát ez van,amugy meg nagyon jó játékos.ő a kedvencem

A 2.Rooney

Messi is jó,de nem szeretem annyira,mert Barcás,pedig mindig Messinek hívnak csak tudnám h miért

lényeg: 1.C.Ronaldo

2.Rooney

3.Messi

a 2 közül meg Rooney :)

HALA MADRID!

2011. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!