Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a jobb Messi vagy Rooney?...

Ki a jobb Messi vagy Rooney? Miert? Miert utaljatok C. RONALDO-t?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 20:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Rooney! Zseniálisan feltudja magát ismerni a helyzetben és gyors is. Messi se kutya, nem kell leírni!
2010. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés :P sztem nem lehet választani mind a 3 remek csatár ezek 3-an a legjobbak meg sztem Tevez Higuain

és C. Ronaldot azér nem szeretik mert eléggé beképzelt meg naon fényüző életmódot folytat havonta töri szét a Lamborghiniket

De sztem nagyon jó csatár teszi a dolgát a pályán rendesen és a legjobb szabadrugás lövő- ezt nem azér mondom mer Reálos vok hanem azért mert ez így van régebben meg R. Carlos rugott nagy szabadokat:P

2010. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Hát persze hogy Messi! Zseniális amit tegnap is csinált ehhez nem kell magyarázat:D
2010. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
Ronaldo egy évig azt tanulta hogy hogyan essünk el 1000000 féle képpen a pályán úgy hogy az egy oltári nagy bukásnak tünjön és ő legyen mindig az áldozat de emellett tényleg jó focista csak..:D Messi szintén jó Rooneyt meg nem szeretem de biztos tud vmit xD
2010. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
35%
LIONEL MESSI.
2010. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
Messi és Rooney közül nekem Messi formája tűnik jobbnak, mert igazából egyedül viszi a Barca szekerét az esetek nagy részében. C. Ronaldo a világ talán legtechnikásabb játékosa, de sajnos túl nagyképű, és nem meri felvállalni a testi harcot aminek következtében mindig földrekerül.szóval nálam Messi a favorit+
2010. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
0%
szerintem nagyon el vagytok tévedve
2010. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
miert vagyunk eltevedve?utolso!!!!
2010. ápr. 7. 20:48
 9/22 anonim válasza:
100%

szerintem Messi a jobb

és nem utálom Cristiano Ronaldot.

2010. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%

Én mindkettőt utálom... Ronaldo-t mert nagy az arc, Messi meg kis gyökér, és már nemtud mit kezdeni magával, mert fiatalon mindent megynert...

Am ki a jobb... Hmmm... Szerintem Ronney, Lampard meg Malouda :D

2010. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!