Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15 éves leszek a nyáron,...

15 éves leszek a nyáron, szeretnék elkezdeni focizni, de félek, hogy nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés

Járnak tőlem sokkal rosszabbak is a helyi egyesületbe, de én mégis félek. Nem mindig tudok pontosat lőni, cselezni, hát van hogy bejön egy-két csel, de nem is merek rá nagyon vállalkozni, de ezen változtatok mindenképpen. A lövéseket természetesen naponta gyakorlom, most, hogy jön a jó idő több órát fogok ezzel naponta foglalkozni. Dekázni valamennyire tudok, de nem erről szól a foci, tudom. Szóval nem tudom, hogy érdemes lenne-e belevágni ennyi idős korban, sokat foglalkoztam ezelőtt is vele, holnap már lehet elnézek az edzésre viszont bennem van az a félelem, hogy mi lesz, ha én leszek a legrosszabb...

Mellesleg fiú vagyok.


2010. márc. 15. 19:39
 1/8 anonim válasza:
Hmm hasonló képpen vagyok mint Te, bár Én merek cselezni meg ilyenek, Én 16 leszek nyáron és nagyon focizhatnékom van. Melyik egyesületbe mennél?:D
2010. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hello!

Hát az a helyzet, hogy én szlovákiai vagyok, szóval itt választanék egyesületet :)

2010. márc. 16. 15:34
 3/8 anonim válasza:

csak bátran.gyakorold a cseleket edzésen.hiszen azért van.

így fogsz csak fejlődni. éés az is jó ha a dekázást gyakorlod mert az nagyon sokat javít a technikán és sokkal ügyesebb leszel tőle.


majd azért írd meg hogy hogy sikerült az edzés :)

2010. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj csak el nyugottan. Nálunk is volt egy gyerek, aki nem volt vmi jó játékos(csak azért volt stabíl kezdő mert nem volt meg a csapat) mára viszont ő lett az egyik legjobb játékosunk másfél éve jelentkezett és annyi idő alatt rengeteget fejlődött tehát menj csak el nyugottan. Sok sikert.
2010. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szlovákiai vagyok, merre fele laksz? Melyik csapatban akarsz focizni? :)
2010. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Első vagyok, akkor mindegy:D de azért menj nyugodtan és sok sikert :)
2010. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Amúgy gútai vagyok, utolsó előtti :)
2010. márc. 17. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Sose felj h jo legyel , mindig hozd ki magadbol a legtobbet es senkisem mondhatja h rossz voltal.legy bator . sok sikert ;)
2010. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!