Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én utálom a focit?

Csak én utálom a focit?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 18:09
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:
97%
Én sem szeretem a focit. Pedig férfi vagyok, heteroszexuális. Hozzáteszem nem is utálom. Egyszerűen nem érdekel, és kész.
2010. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
23%
Mert nem tanultál meg focizni... Aki megtanult, annak a legkirályabb játék.
2010. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak te, nagyon sokan, de a férfiak többsége szereti.
2010. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim válasza:
72%
megnyugodhatsz, én is utálom a focit, de nem hagyhatok abba...
2012. febr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem a focit amíg volt akivel tudtam focizni. Mivel a szüleim "elfelejtettek" teszem hozzá hogy én 5 évesen azt sem tudtam hogy létezik egyáltalán sport, tehét nem írattak be pedig szerintem nem voltam rossz nem írattak be fociedzésre, itthon kellett ülnöm gyerekkoromban a tv előtt mert egyetlen egy darab sportra sem járhattam. Ezért nem is nézek focimeccset mert én is lehetnék olyan jók mint ők.. 20/F
2013. jan. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:
100%

Én is ki nem állhatom....Annyira értelmetlen .... :/

14/L

2013. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: De te lány vagy lányoknak nem is kell szeretni.:D Ők csak a focistákat nézik meg.:D Egyébként focizni játszani jó nem nézni:D Persze ha van jó meccs akkor igen de játszani még jobb:D:D 21/f
2013. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
100%

Én is magasról sz*rok a focira, és én is hozzáteszem, hogy férfi vagyok, és hetero! :D


Egyrészről marhára untat maga a játék, és taszít a sok max. 80-as IQ-val megáldott ultra primitív, állati őrjöngése.


Másrészről nem fűződnek hozzá kellemes élmények! Valaki írt itt valami olyasmit, hogy "meg kell tanulni, és akkor szereti az ember", és ez nem így van! Általánosban milliószor álltam a pályára, de csak azért, hogy ne különcködjek, mert vadbarom osztálytársaim abban mérték az embert, hogy tud belerúgni, egy kib*szott bőrgolyóba. Hiába játszottam sokszor, és próbáltam normálisan csinálni, egyszerűen nem ment, és nem is érdekelt, mert utáltam! Sokkal szívesebben csajoztam volna, olvastam volna, néztem volna filmeket, gitároztam vagy festettem volna, de ezek helyet a mélységesen sötét osztálytársaim ordítozását kellett hallgatnom, mert mindenért engem csesztek le, aláztak meg rendszeresen játék után az öltözőben, és emlegették az anyám, így aztán egy életre "megszeretették" velem ezt a játékot!

Sokak szerint férfias dolog elmenni egy meccsre, és az emberi mivoltunkból tejesen kifordulva habzó szájjal ordítozni, majd összeverni mindent és mindenkit, aki az utunkba akad, szerintem ez nem a férfiasság, hanem az ember alatti mélységes mentális nyomor jele.

2013. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
100%

UTÁLOM! -.-

olyan durva sport, nagyon fáj, ha megdobnak labdával, vagy ha elesel ... tesin is ha focizunk én kiállok.

13/L

2014. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
100%
Én is utálom ezt a szart.A focinak semmi értelme.A ketrecharcnak meg a boxnak több értelme van
2014. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!