Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én utálom a focit?

Csak én utálom a focit?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 18:09
1 2 3 4 5
 11/45 yayoy ***** válasza:
91%
nem vagy egyedül de nem mind1 az neked h ki szereti és ki nem?
2010. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim válasza:
82%

Nyugi én sem értettem ,hogy mi jó abban ha egy sz.r labdát kergetnek egy legelőn és hálejokba rugdalják.

Én a focit nem tartom nagyra ,meg azokat se ,akik azért tartják nagyra ,mert azt hiszik ,hogy ez menő.

14/F

2010. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
44%
fogadjunk hogy életedben nem fociztál? akkor nem mondanál ilyen baromságokat... nincs jobb és híresebb játék a focinál, és hiába pattogsz akkorse lesz
2010. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
5%
igen mind a 6 milliárd imádja sőt a nők is és csak te nem.
2010. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
3%
6 milliárd ember
2010. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim válasza:
41%

Miért utálod a focit? (ezt am komolyan kérdem)

Nem nálad van a labda, nem hagynak érvényesülni? Ha nem tetszik nem kell játszani, senki nem kényszerít...

2010. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
15%
Ilyet csak egy homár deszkás kis bzi ír be, meg az is aki támogatja ezt a kérdezőt.A nők után a foci a legjobb dolog a világon.Go Gunners.
2010. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
9%

az nem is fiú aki nem szereti, legalább nézni :D

17 L

2010. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
15%
Én is k*ra utálom nyugi mindegyik focista majdnem 160 centi és 40 kiló. Komolyan nagyon rossz viszont azért becsülöm a klasszisokat mint roberto carlos meg izé azok nem tápossak viszont a focit akkor is utálom. A kosárlabda na az egy normális sport amihez fizikum is kell nem csak láb.
2010. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
62%

"mindegyik focista majdnem 160 centi és 40 kiló"

Drogba, Henry, Koller, Adriano, Luca Toni...(sorolhatnám) égi meszelők!


"kosárlabda na az egy normális sport amihez fizikum is kell nem csak láb."

ha látnál, és nem csak néznél, akkor le sem írtad volna ezt, ugyanis a focihoz legalább akkora fizikum kell mint a kosárlabdához csak előbbiben (mivel lábbal játszák) lábban erősebbek, míg utóbbiban (mivel kézzel játszák) kezük az erősebb! és nézd meg egy focimeccs végét, mezcserénél láthatod az alkatukat.

mindkét sportban elhanyagolhatatlan az erőnlét!


másrészt pedig lehet útálkozni bármilyen sporttal kapscolatban, ami nekünk nem tetszik, de ne ócsároljuk,amit igazán nem is ismerünk.


24/F

2010. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!