Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A 3-as gyűjtő fogadásnak így...

A 3-as gyűjtő fogadásnak így mi értelme?

Figyelt kérdés

A bl továbbjutókra szeretnék fogadni a bet365-n és azt vettem észre, hogy ha 500Ft-al fogadok 5 továbbjutóra 3-as gyűjtővel így 5000Ft-ot kell fizetnem és egyik variációval sem nyerek 5000-t tehát bárhogy alakul veszteségem lesz. De nem nagyon értek hozzá, így vágólapra tettem mit is szeretnék kinyögni. :D

[link]

Szóval vki elmagyarázhatná, mi abban a buli, hogy 5000Ft-ot fizetek és a legnagyobb várható nyereményem 2068 Ft (vagy ha csak 1 meccs megy el esetleg mind bejön akkor az össz szorzónak megfelelő összeget is megkaphatom?). Sorry ha hülyeséget kérdezek, de csak most kezdtem el vele foglalkozni.



2015. jan. 13. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ez így 10db külön fogadás, 10 db külön várható nyereménnyel...
2015. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nekem is feltűnt -_- de még most sem értem, ezzel a gyűjtő fogadással milyen esetben lesz nekem profitom. Mert qrvára nem értem a lényegét.
2015. jan. 13. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:

ne fogadj, ha még ehhez is hülye vagy..

10*500-at fizetsz, a 10 féle külön fogadásért.. ha bejön mind, megkapod mind a 10-nek a nyereményét. ilyen kis oddsoknál valóban nem éri meg, de mondjuk ha nézel ki 4-et 2-3-as oddsal és az egyikben nem vagy biztos, úgy már megéri..

de ilyen p..ányi 1.50-ekkel nem.

2015. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyszeri mellé írd a tétet, és ennyi
2015. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztosítás biztonság. Ennyi.
2015. jan. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!