Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15 évesen van értelme elkezden...

15 évesen van értelme elkezdeni a focit? (SÜRGŐS! )

Figyelt kérdés
9 évesen kezdtem a focit a helyi kis csapatnál. Ami mára már sajnos feloszlott. 4 éven át rendszeresen jártam edzésekre és meccsekre. Nemsokára 15 éves leszek és most lenne esélyem arra hogy komolyabb csapatba focizzak. Szerintetek van értelme ilyen korba elkezdeni? Lehet még esélyem hogy egyszer külföldi csapatokba focizzak? A foci a mindenem. Csak sajnos itt a környéken nem nagyon van rá lehetőség. Normális válaszokat várok. Előre is köszönöm!

2014. okt. 23. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha kimész külföldre mindenképpen játszhatsz majd külföldi csapatok ellen. A magyar foci egy nyeszlett f*s.

Egyébként kezd el nyugodtan.

2014. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze kezd el nyugodtan!
2014. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi! Még egy kérdésem lenne. Nem szeretnék magyar csapatokba játszani. Mi kell ahhoz hogy külföldön focizhassak? Például az Arsenalba.
2014. okt. 23. 12:31
 4/16 anonim válasza:
Nem ertek a focihoz, de azt tudom, hogy ilyen korban meg semmit se keso elkezdeni, nem vsgy lemaradva semmirol:)
2014. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi! Még egy kérdésem lenne. Nem szeretnék magyar csapatokba játszani. Mi kell ahhoz hogy külföldön focizhassak? Például az Arsenalba.
2014. okt. 23. 12:44
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy 15 éves korodig összesen 4 évet fociztál, azt is egy helyi kis csapatban, egy magyar NB2-es csapatba sincs sok esélyed bekerülni, nemhogy az Arsenalba... Ha meg külföldön szeretnél focizni, akkor körülbelül az 5-öd, 6-od osztály lehet a reális (!nagyon nagy jóindulattal!). Persze álmodozni lehet, csak kitartás kérdése a dolog. Én azt ajánlanám, hogy keress megy egy közeledben lévő nagyobb városi csapatot, szoktak lenni toborzások, próbajátékok.
2014. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi! És akkor talán lesz esélyem?
2014. okt. 23. 13:03
 8/16 anonim ***** válasza:

A teheccség a fontos. Oszt ha neked van akkór kijucc külfődre.



Üdv, Kalász a miskóci kocsog ratyi

2014. okt. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Értelme van, mert sport. De ahhoz, hogy ez legyen majd a munkád már késő szerintem.
2014. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi!
2014. nov. 3. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!