Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15 évesen van értelme elkezden...

15 évesen van értelme elkezdeni a focit? (SÜRGŐS! )

Figyelt kérdés
9 évesen kezdtem a focit a helyi kis csapatnál. Ami mára már sajnos feloszlott. 4 éven át rendszeresen jártam edzésekre és meccsekre. Nemsokára 15 éves leszek és most lenne esélyem arra hogy komolyabb csapatba focizzak. Szerintetek van értelme ilyen korba elkezdeni? Lehet még esélyem hogy egyszer külföldi csapatokba focizzak? A foci a mindenem. Csak sajnos itt a környéken nem nagyon van rá lehetőség. Normális válaszokat várok. Előre is köszönöm!

2014. okt. 23. 11:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

6 os válaszra :

Én rohadjak meg , de én 15 vagyok , a focit pont 4 éve kezdtem egy Megye 2 es bajnokságban konkrétan szenvedő csapatban . Most stabil helyem van NB2 -ben ;)

Nincs semmi veszve kérdező , csináld bátran :)

2014. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!!!
2014. nov. 5. 06:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Van egy 16 éves magyar barcelonaban, a puskásbol került oda. Szerinted?
2014. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi!
2015. jan. 4. 11:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Eselyed nagy csapatba (szerintem) csak akkor van ha istenaldotta tehetseg vagy, vagy most bekerulsz egy jobb akademiara pl.:Sandor Karoly vagy Puskas de ide nem hiszem, hogy felvesznek ilyen foci multal :( am. volt mar pelda ra, hogy jo focista lett olyan sracbol aki 16 evesen kezdte. Szoval sok sikert ;)
2015. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Két dolog nagyon fontos,amit meg kell tanulnod. Jön feléd 1 labda,azzal kezdeni kell valamit. Következő a passz. ne adj el labdát. Ja ,és 3. Fuss orrvérzésig,de labdával ,mint a Messzi.
2015. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!