Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a Manchester...

Szerintetek a Manchester United gyenge szereplése mennyiben köszönhető David Moyesnak?

Figyelt kérdés

Mu drukker vagyok, és folyton azt látom, hogy így meg úgy takarodjon Moyes, ez biztos az ő hibája? Biztos elkell mondanunk mindennek egy rossz kezdés után?

várom a véleményeket üdv.


2013. szept. 28. 18:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A fialatjaink nagyon jók, és tényleg szépen fejlődnek. Csak az arc ne szálljon el :). Remélem lesz 1-2 igazolás januárban. (habár ilyenkor annyira nem eröltetik a nagy átigazolásokat.) Lassan kezd jó lenni a csapat, de azért az is hátráltat minket, hogy RvP nem bevethető. Azon viszont meglepődtem, hogy Wellbeck mennyire gólerős mostanában, persze nem 30méteres bombák, de amit bekell azt belövi. Mondjuk én akkor is inkább Chicharitot favorizálom Well-el szemben.
2014. jan. 3. 01:22
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen, Welbeck mostanában nagy formában van. Én is meglepődtem, úgy tűnik, amikor RvP-t kell helyettesíteni, nagyonis helytáll a pályán. 10-es válaszoló is én voltam.
2014. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja és igen, Chicharito is jó, szóval a csatárokkal nincs is semmi gond. A januári átigazolásokban valami más posztra kéne venni játékosokat. A csatárok most erősek.
2014. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amúgy még Ryan Giggs is nagy játékos középpályások közül. Már 40 éves, de még mindig képes nagyokat alkotni. Nem feltétlenül a gólokra gondolok már ilyen idősen és középpályásként, de gyönyörű gólpasszokat, passzokat ad, és ha kell, jó cseleket vet be. Klubhűsége is példás, több mint 20 éve 1 klubnál. Na még ennyit meg kellett osztanom, már nem tudom, hányadik válaszom ez. :) Bár Giggs tudásának már jövőre nem biztos, hogy lesz jelentősége, mert lehet, hogy visszavonul. Bár nem tudom, van-e valami hivatalos információ róla, hogy visszavonul vagy nem, de szerintem még legalább 1 évet maradhatna. Akár csereként beállva is meg tud menteni meccseket.
2014. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szerintem Giggsnek helye lesz a klubbnál a visszavonulása után is. :) Csak nem hagyják "veszni" a tapasztalatát és a játéktudását.
2014. jan. 4. 15:23
 16/19 anonim ***** válasza:

Nos, ki hogy látja a dolgokat a legutóbbi hozzászólások óta?

Még ősszel írtam ide, akkor azt mondtam, ha nem jönnek az eredmények, meg kéne köszönni a munkáját, továbbra tartom is ezt a véleményemet. A szezon talán nem is lesz olyan csúfos, mint amire számítottam (bár bl hely szerintem már nem lesz meg), de mivel az öltözőben sem ura a helyzetnek, mennie kéne szeon végén, addig már felesleges váltani.

A másik oldala a dolognak, hogy az öltözőben is elkelne egy nagytakarítás, meg néhány ütős igazolás is, amihez a Glazereknek a zsebükbe kéne nyúlni mélyen, bár tőlük sem számítok semmi jóra.

Nagy kérdés számomra, hogy a szerencsétlen BL sorsolásnak köszönhetően a Bayern mennyire fogja velünk felmosni a padlót (még kimondani is rossz), mert ha olyan töketlen játék lesz ellenük, mnt néhány meccsen a szezonban volt (bajnokság, kupák), akkor nagy vérengzés lesz.

Vélemények?

2014. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Bayern ellen szerintem helyt álltunk, abban egyet értek, hogy komoly igazolás kell! és pár játékost elengedni(pl.: Young)
2014. ápr. 17. 11:25
 18/19 A kérdező kommentje:
Nos, menesztették Moyest... szerintetek jó döntés volt?
2014. ápr. 22. 23:02
 19/19 Rasta Joint ***** válasza:
Én mindenképp adtam volna neki 1 évet, már az átigazolásokat intézte stb... de a vezetőség így döntött, ez van. Viszont maga a menesztés menete undorító volt! Moyes a médiából tudta meg, hogy ki akarják rúgni. Ez nem Unitedhez méltó...
2014. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!