Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a Manchester...

Szerintetek a Manchester United gyenge szereplése mennyiben köszönhető David Moyesnak?

Figyelt kérdés

Mu drukker vagyok, és folyton azt látom, hogy így meg úgy takarodjon Moyes, ez biztos az ő hibája? Biztos elkell mondanunk mindennek egy rossz kezdés után?

várom a véleményeket üdv.


2013. szept. 28. 18:09
1 2
 1/19 Rasta Joint ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom, hogy ez simán benne volt Moyes kinevezésében. Hogy az elején nem fog úgy menni a szekér, ahogyan kellene. Ezt még nehezítette a nehéz sorsolás. 8 meccs alatt NEM lehet megváltani a világot, aki most akarja elküldeni Moyes-t a padról, az egyszerűen nem látja át rendesen a dolgokat. Persze, Moyes is hibázott eddig nem egyszer, de ebből fog ő tanulni, és azon lesz mindenki, hogy ezek a hibák többet ne forduljanak elő. Ferguson átadott neki egy bajnok csapatot, ami a keze alatt nagyon jól működött, az ő keze alatt. Moyes vélhetően nem ugyanazt és nem ugyanúgy képzeli el, mint Ferguson. Mármint a taktikáról beszélek és a játékról. A játékosoknak is kell egy kis idő, míg összerázódnak és megszokják, megtanulják Moyes munkáját. Sajnos Moyes nem igen tudta a nagy rangadókra felrázni a srácokat, mivel ez volt még az első neki, de biztosan levonta a tanulságot a vereségekből. Apropó vereségek és rossz kezdés: Ferguson keze alatt is voltak nagy zakók, idegesítő kis csapat elleni vereségek. Ha jól emlékszem 2002/03 szezonban, az első 7 meccs alatt 8 pontot gyűjtött a csapat, és mégis bajnok lett! Ezzel nem azt mondom, hogy simán bajnokok leszünk, hanem, hogy 6 forduló után ne akarják már elküldeni az edzőt. A kulcsszó az IDŐ, a KITARTÁS. Erre kért minket, szurkolókat anno Ferguson, hogy KI KELL TARTANUNK Moyes mellett. Tőlem megkapja a türelmet és a támogatást! GLORY GLORY MANCHESTER UNITED!
2013. szept. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nagyon korrekt komment volt, egyet értek! :)

GGMU

2013. szept. 29. 12:08
 3/19 anonim ***** válasza:

Én is MU drukker vagyok, egyetértek abban, hogy még kell türelmi idő Moyesnak, remélem megtalálja az ideális csapatot, most meccsenként 5-6 poszton változtat kb.

A vezetőségnek és van némi felelőssége ebben a gyenge rajtban, nem nagyon kölöttötek ütős igazolásokra a nyáron, lehetett hallani pletykákat Lewandowskiról vagy Falcaoról, legalább az egyiket meg kellett volna szerezni, mert az azért mégsem állapot, hogyha nincs RVP, akkor gyakorlatilag nulla a támadójáték, Rooney nagyon változó teljesítményt nyújt. A védelem sincs a helyzet magaslatán finoman szólva.

Szóval kell még türelem, de ha november-december környékén is az alsóházban tanyázik a csapat, meg a BL-ben is botladozás lesz, akkor azért nagyon el kell majd gondolkodni az edzőkérdésen, remélem ez nem fordul elő.

2013. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Rasta Joint ***** válasza:
Tök felesleges lett volna Falcao vagy Lewandowski szerintem, mert ha mindenki egészséges, akkor valakinek padoznia kéne és az úgy meg nem lenne okés.
2013. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy januári átigazolásra kapott Moyes 50millát, remélem lesz belőle 1-2 jó játékos. :)
2013. okt. 1. 13:40
 6/19 Rasta Joint ***** válasza:
Szerintem Herrera-t megint megpróbálja majd megszerezni, és Baines-ért is mehet majd ajánlat.
2013. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 fodroskocka válasza:
100%

Aki Okt. 30-án pár hónap után elküldené Moyes-t,meg Fellaini-re azt mondja,hogy "30 milláért vettünk egy hajat",az egy b*zi divatdrukker.26 évig volt itt a világ legjobb edzője,nem zökkenőmentes a váltás.Adni kéne neki egy szezont,hogy a saját maga képére formálja a csapatot,felmérje a keretet,stb.Csak sokan egyből sikereket várnak.Én 14 éves vagyok,2006-2007 óta szurkolok a Unitednek,tehát nem olyan régóta,de egy 14 évesnek szerintem ez jó. :D Sokan mondják,hogy ők már több 10 éve Unitedesek és mégis "takarodj Moyes" meg ilyeneket írnak.Azok vagy hazudnak,vagy nem ismerik a csapatot,akárhány éve szurkolnak.Fergie is elmondta,hogy "Your job now is to stand by your new manager."Tehát ha ő kéri,akkor meg feltétlen bízni kéne Moyes-ban.Aztán az egyik nap Fellaini nyilatkozta,hogy megkereste az Arsenal.Érdekes,ők is akarták.Moyes és Wenger sem ért a focihoz,majd pont a 10 millió magyar fociszakértő mondja meg,hogy jó vétel volt-e 2 hónap után?

Amúgy szerintem nem jön senki télen,ebbe ne is élje bele magát senki.Nyáron pedig tippem szerint jön Baines meg Herrera.Fiatalokra most szerintem nincs szükség,mert ott nagyon jól állunk.Januzaj,Zaha,Lingard,Powell,Keane tesók,Henríquez,Jones,Smalling,Rafael,Fábio,De Gea.Ők még mind fejlődnek.Pár év múlva olyan csapatunk lehet,hogy csak na,de nem szabad türelmetlennek lenni.

IN MOYES WE TRUST!

2013. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Rasta Joint ***** válasza:
fodroskocka +1
2013. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyon korrekt volt fodroskocka :)
2013. nov. 5. 16:39
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is MU drukker vagyok. Szerintem csak az edzőváltás után még kell bizonyos idő a csapatnak az összerázódáshoz, hozzászokni Moyes taktikájához, ami valószínűleg eléggé eltér Fergusonétól. Aztán még ott van az is, hogy az utóbbi időben a csapat klasszikusainak egy része visszavonult, pl. Scholes, Gary Neville. Aztán távozott a csapattól pl. John O'Shea. Ezeket a játékosokat is pótolni kell, ami szintén nehezíti a csapat összeszokását. Viszont a fiatal játékosok idén még sokat fejlődnek. Pl. ott van Januzaj, akiből nagyon nagy játékos lehet idővel, De Gea, aki a világ legjobb kapusai között lehet idővel. Moyes pedig ebben segíti is őket. Szóval ha idén bajnokok nem is leszünk, de a fiatalok fölfejlődnek, Moyes tanul a vereségekből, akkor ki merem jelenteni, hogy jövőre biztos bajnokok leszünk. Glory-Glory Manchester United!
2014. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!