Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szczesnyi vagy De Gea?

Szczesnyi vagy De Gea?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb kapus jelenleg és melyik lesz később?

Ha lehet akkor ne csak nevet írjatok hanem érveket is. Mert az egyértelmű, h egy arsenal/MU drukker melyiket tartja jobbnak...


2011. dec. 1. 12:03
 1/8 A kérdező kommentje:

amúgy sztem De gea a jobb és az is marad/lesz.


a trófeái, egyéb eredményei is ezt mutatják.

Meg sztem ha az arsenalnak lett volna pénz jobban igazolni az elmúlt években akkor nem szczesnyi lenne most ott a kapuban.

Inkább ilyen kényszermegoldás ő.

2011. dec. 1. 12:05
 2/8 anonim válasza:

szerintem szczesny a jobb mert sokkal higgadtabb es a kifutasai is nagyon jok,valamint nagyon tehetseges.szerintem

de gea azert hiresebb , mert ot hamarabb felfedeztek.es szczesny nem amolyan veszkapus hanem 1. szamu haloor. minden csapat kivanna ha lenne egy ilyen jo kapusa!

2011. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

először is Szczesny, tiszteld meg azzal hogy a nevét helyesen írod le

2. Szczesny-t jobbnak tartom, nem csak azért mert arsenalos vagyok de 1v1-ben hihetetlenül jól véd (pl-ben az 1.), De Gea-t nem láttam még sokszor, de nem rossz, összességében mind2 csapatnak megvan a következő 10 évre a kapusa

2011. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.

higgadtabb:

jó, oké. de ezt hogyan döntötted el?

A football managerben nagyobb az értéke vagy mi? Mert ez egy olyan dolog amit nem lehet összehasonlítani. Egyik se szaladgál fejvesztve a kapuban...

Kijövetelekben tényleg jobb, de nem ő az egyetlen. Ebbe valóban gyenge (még) a spanyol.

Amúgy nem hinném h minden csapat ilyet kívánna mivel soknak van olyan jó kapusa mint ő (sőt jobb).

(pl: krul, cech, hart, vagy pár kisebb csapaté pl: vorm, Hennessey) Egyedül talán a tham kapusa mondható gyengébbnek mint az átlag a nagyobb csapatok közül.

Igen előbb fedezték fel egy spanyol középcsapatban. De nem hinném, hogy emiatt lett híresebb, főleg mer nem hírnévre adják a helyet a spanyol utánpótlás csapatokban és a MUban.



2.

1v1ben jobb.

ezt is jól össze lehet hasonlítani és meg is indokoltad:D

Azért 1 éve első számú kapusotok, de már pl legjobbja? ne légy komolytalan...


hát ezt kár volt megkérdezni mert elfogulatlan, megindokolt vélemény még nem jött :D

2011. dec. 2. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:

1v1ben jobb.

ezt is jól össze lehet hasonlítani és meg is indokoltad:D

- össze lehet hasonlítani, pl nézel meccseket és az alapján ítéled

Azért 1 éve első számú kapusotok, de már pl legjobbja? ne légy komolytalan...

- 1v1-re értettem

2011. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De Gea nekem az At. Madridnál a kedvenc játékosom volt, sajnáltam is, hogy elment onnan.(mondjuk hogy kb. az egész csapatot lecserélték, már nem is),de nem tudnék dönteni köztük, mert Angliában nem hozza a formát, amit tud, így döntetlen.:)
2011. dec. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

# 5

újabb megkérdőjelezhetetlen indok :D


6:

hát ja, angliában nem elég a gólvonalon állni.

de ő is elismeri, h már sokat fejlődött és jobb mint volt.

2011. dec. 10. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Lindergaard a legjobb
2012. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!