Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Már megint nekem lett igazam?

Már megint nekem lett igazam?

Figyelt kérdés
Egy hete írtam hogy hullanak a magyar csapatok a nemzetközi kupákban mint ősszel a legyek!Hogy semmit nem ér a FIFA ranglista! Le lettem hülyézve!Az eredmény magáért beszél!

#kupaszereplés #leszereplés?
2013. júl. 26. 13:22
1 2
 11/16 SSanchez ***** válasza:
Kérdező te hülye vagy, nézd meg, hogy általában a legerősebb kezdőből, vagy úgy összesen a magyar válogatottból hány játékos játszik itthon, kb a fele, és azok a kezdő 11 közelében sincsenek, varga, szalai, koman, király, bogdán, vanczák, pintér, dzsudzsák, gera, szabics nagyjából ennyi jutott eszembe, akikről biztosan tudom, hogy nem itthon játszanak és kezdők.
2013. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 SSanchez ***** válasza:
Klubcsapatokat meg hagyjuk ezek nem magyar csapatok, nézd meg a Győri ETO-t hány magyar játékos van? 4-5? Külföldi szarokat igazolunk és ők se juttatnak minket sehova, magyar játékosok ugyanezt megcsinálják, magyar pályára magyar játékosokat, ennyi.
2013. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szegény kérdezőnél nagy zavar lehet az erőben, ha a klubcsapatokat és a válogatottakat azonosnak hiszi :D Manapság már nálunk is sok a légiós, nézd meg egyszer a válogatott keretét, és a játékosok klubjait.

Vagy nézd meg Montenegrót: a válogatottjuk egy jóval komolyabb ellenfél az erősebb válogatottaknak, pl. Anglia is alig bírt velük nemrég, a klubjaik meg amatőrök.

2013. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező te buta vagy mint a föld, már ne is haragudj...
2013. júl. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Ugyanazok játszanak a klubcsapatokban akik a csapatokban"


Hát te be vagy állva de mint a gerely, csak néhány példa:


Gera Zoltán - WBA (Anglia, 1. osztály)

Dzsudzsák Balázs - Gyinamo Moszkva (Oroszo. 1. osztály)

Szalai Ádám - Schalke 04 (Németország 1. osztály)

Koman Vladimir - FK Krasznodar (Oroszo. 1. osztály)

Bogdán Ádám - Bolton (Anglia 1. osztály)

Király Gábor - 1860 München (Németország 1. osztály)

Megyeri Balázs - Olimbiákosz (Görögo. 1. osztály)

Kocsmár Zsolt - Greuther Fürth (Németo. 1. osztály)

Varga József - Middlesbrough (Anglia)

Lovrencsics Gergő - Lech Poznan (Lengyel ország 1. osztály)

Vanczák Vilmos - FC Sion (Svájc 1. osztály)

Priskin Tamás - Alanyija Vlagyikavkaz ( Oroszo. 1. osztály)

Németh Krisztián - Roda JC (Hollandia)


A magyar bajnokságban játszók:

Guzmics - Haladás

Juhász, Gyurcsó - Videoton*

Kádár - DVTK

Pátkai - ETO*

Böde, Gyömbér - FTC

Kanta - MTK Budapest


Összesen a nemzetközi kupasorozatban 3 magyar válogatott játékos vett részt magyar csapatban 2 a Videotonban és 1 az ETOban.


Aki ezek után nem tudja felfogni az h**ye már bocs...

2013. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Lelettél hülyézve mert most is bizonyítod hogy hülye is vagy.

A válogatottnak a magyar válogatottnak semmi köze az NB1-hez, a válogatottban külföldön játszó magyarok vannak az NB1-ben pedig másodosztályú szerbek (ETO), afrikaiak (Honvéd) és magyarok.

2013. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!