Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Már megint nekem lett igazam?

Már megint nekem lett igazam?

Figyelt kérdés
Egy hete írtam hogy hullanak a magyar csapatok a nemzetközi kupákban mint ősszel a legyek!Hogy semmit nem ér a FIFA ranglista! Le lettem hülyézve!Az eredmény magáért beszél!

#kupaszereplés #leszereplés?
2013. júl. 26. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez nem meglepő, fifa ranglista egy vicc.. kb talán az első 10 ország reálisan első 10, de utána a többi vicc kategória :D
2013. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igazad van,sok értelme nincs a világranglistának,csak azt nem értem hogy,mi köze a válogatottnak a klubcsapatokhoz?
2013. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A fifa ranglista még mindig a válogatottakra vonatkozik, az európai kupákban meg klubcsapatok szerepelnek. Tehát nem igazad volt, hanem hülye vagy.
2013. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 SSanchez ***** válasza:
Ha a magyar válogatott focisták egy magyar csapatban játszanának, valószínűleg lenne BL szereplés, de sajnos ilyen nincs:)
2013. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 SSanchez ***** válasza:
Klubcsapatokra is van ranglista.
2013. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Van, de az igazából nem hivatalos és azt az IFFHS csinálja. Az talán még ennyire sem pontos.
2013. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 SSanchez ***** válasza:
Ami a válogatottakra vonatkozik szerintem az jó, Magyarország ha jól tudom 30 körül van, ami középmezőnynek felel meg, és már jó a válogatottunk.
2013. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

,mi köze a válogatottnak a klubcsapatokhoz?

Csak annyit írok, utoljára 1986-ban! Mindent elmond!

2013. júl. 26. 16:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem hogy függ össze a kettő.Magyarázd már el nekem kicsit bővebben.Ha egy magyar csapat bejut a bl-be,akkor abból az következik,hogy egy jó válogatottunk is van?Ha jól értem akkor te ugyanezt mondod,csak fordítva,hogy a válogatottunk benne van az első 35-ben a ranglistán,de a magyar csapatok simán kiestek az európai kupákból.
2013. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ugyanazok játszanak a klubcsapatokban mint a válogatottban!A válogatott se jutott sehová a klubcsapatok se!A hat gól után hetet is kaptunk!
2013. júl. 26. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!