Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Multi Hypotonic Drink egészség...

Multi Hypotonic Drink egészséges? (többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és focizok heti 5 alkalommal, hétvégi meccseket beleértve. Mostanába úgy érzem nagyon fáradt vagyok, próbálok sok gyümölcsöt és olyan ételek enni ami sok energiát biztosít, de nem segít sokat. Délután is sokszor szoktam aludni mikor haza érek edzésről, hulla fáradt vagyok ilyenkor, pedig szerintem ez nem jó. Ja és a kondi termet is gyakran látogatom, ahol sokszor a szédülés kap el. Ezért gondoltam erre az italra, csak nem tudom mennyire egészéges, mennyire hízlal meg hogy mennyire lehet megbízni ilyen italokban, mert többen írták hogy ilyen cukros sz*rokat nem kell inni. Ajánlatok valamit hogy kicsit pörögjek, megköszönném! Köszi előre is
2013. febr. 22. 21:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!