Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15 évesen lehetne belőlem...

15 évesen lehetne belőlem élvonalbeli kapus?

Figyelt kérdés
régóta focizok 9 éves korom óta.sajna nem volt lehetőségem csapatban játszani (költözködés stb... miatt).Most elkezdenék csapatban kapus poszton akkor még válhatna belőlem kapus? esetleg csere kapus aki ritkán jut szerephez ?:(
2011. júl. 30. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem akarj élvonalban játszanai egyből, mert ahhoz valóban korábban kellett volna komolyan csinálni ezt. Először próbálj meg elhelyezkedni egy csapatban.
2011. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok esélyed nincs, de hajrá!
2011. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy kis csapathoz, ott fejlődj, és még bármi lehet! :)
2011. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát attol fűgg mennyire vagy tehetséges...eddz sokat minden nap .. és nyáron probáld ki magad egy nb1-2-es csapatnál és ott majd megkapod a választ...
2012. jan. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves kérdező! Én egy 18 éves lány vagyok, én is fociztam (sajna már csak múltidő) Középpályás voltam, de a csapat rá volt szorulva egy cserekapusra. A csapattársaim saját bevallásuk szerint féltek a labdától, ígyhát én lettem az. Annyira belejöttem a dologba, hogy idővel jobb lettem mint a kapusunk. Azt mondták h szép jövő áll előttem, pedig én idősebb voltam akkor mint most te. Nekem a suli miatt kellett sajnos abbahagynom :( Ezt most csak azért írtam le, hogy lásd tehetséggel bármit elérhetsz, nem késő. :DD Sok sikert
2012. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D köszi
2012. márc. 9. 05:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!