Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Írországban kezdenék el...

Írországban kezdenék el focizni akkor lehetne belőlem profi focista?

Figyelt kérdés

hamarosan kiköltözünk írországba... Ha ott elkezdenék focizni akkor lehetnék profi focista? egyébként van ír bajnokság vagy vmi ilyesmi?


15/f


2011. júl. 14. 20:17
1 2 3
 1/23 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Szerinted az nem számít,hogy eddig fociztál-e? Ha 7-8 éves korodtól nyomod legalább és volt szerződésed itthoni junior klubokkal akkor lehetsz Írlendben focista,de ha 15 évesen most akarsz előszőr csapatban játszani akkor ne számíts semmire.
2011. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

mért ne számítsak semmire???

am eddig nem volt lehetőségem csapatban játszani.

és ha most elkezdenék u15 ös csapatban játszani sztem akkor is mehetnék nb1-be.

Egyébként ha most kezdenék akkor szerintem ír vagy angol másodosztályba mehetnék vagy első osztályba...

esetleg ha valaki felfedezne akkor játszhatnák nagyobb csapatokban??? :)

2011. júl. 17. 20:21
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát pl. Steve Savidan már felnőttként kezdett el focizni, és francia élvonalbeli focista lett belőle. Más kérdés hogy a focib.zi íreknél hogy férsz majd be akármilyen falusi u15 csapatba.
2011. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

szerintem ha most neki állnák nagyon keményen focizni akkor lehetnék profi focista.elvileg Drogba is 14 volt mikor elkezdte...

az a baj ,hogy senki nem akar velem foglalkozni... :(

ha valaki felfedezne akkor lehetnék még profi focista?

am írországban szerintem könnyebb profi focistának lenni mert ott nem az a legnépszerűbb sport.

2011. júl. 17. 20:42
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a sebességet ilyenkor már nehéz fejleszteni, a technikát lehet.
2011. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

és miket kell fejleszteni ,hogy profi szinten is megálljam a helyem???

sokat kell futni ,hogy kibírd a 90 percet. és még mit kell???(egyébként elég gyorsan tudok futni... 12 perc alatt lefutottam 7 és fél kört a rendes focipálya körül)

2011. júl. 18. 17:02
 7/23 ✮ʝօк&# ***** válasza:
100%
azt hogy milyen gyorsan futsz, nem körökben kell mérni, hanem 30-40 méteres sprintekben. És azért mondtam hogy ne számíts semmire, mert túl idős vagy,hogy "felfedezzenek" ,vagy másképpen szólva túl későn fedeznének,fel már nem lehet úgy fejleszteni a képességeidet mint 8-9 éves korodban.És ne hasonlítsd magad Drogbához, mert szerintem ő 14 évesen jobban tudott focizni, mint te valaha is fogsz. Ne sértődj meg,de én a helyedben nem bsznám el az életem.Ha meg annyira akarod küzdj,hogy profi legyél. Írországban éppenhogy nehezebb lesz, mivel ott erős a foci Magyaro.hoz képest,és meglepetések fognak érni. Másodosztálybeli nagy szerencsével lehetsz -_-
2011. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, hogy akarsz focista lenni, ha azt se tudod hogy mitől lesz jó egy focista?
2011. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Persze,hogy lehet. Az életkorod csak egy szám! Sok kemény munka és meglesz a gyümölcs..(:
2011. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
szerintem kezd el, én Németországban fociztam 14 évesen, ég és föld a magyar focihoz viszonyítva. Sokkal kényelmesebb ott focizni, gondolom így van ez az íreknél is. Bár a beilleszkedés nálam egy kicsit nehéz volt, már csak a nyelv miatt is, meg csomó török volt, akikkel nem jöttem ki.
2011. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!