Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Írországban kezdenék el...

Írországban kezdenék el focizni akkor lehetne belőlem profi focista?

Figyelt kérdés

hamarosan kiköltözünk írországba... Ha ott elkezdenék focizni akkor lehetnék profi focista? egyébként van ír bajnokság vagy vmi ilyesmi?


15/f


2011. júl. 14. 20:17
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a pozitív válaszokat... becsülöm azokat akik bíznak 1 ismeretlen emberben...

Először is az Ír foci nem olyan híres mint pl a magyar( a mi csapataink bl-ben indulnak stb...)

És mesélnék magamról 1 picit...

kb 7-8 éves korom óta focizok 12 éves koromig csak azért mert "menő" 12 éves korom óta viszont már komolyan kezdtem el játszani és saját magamat fejleszteni...

elég jól megtanultam focizni és most 15 évesen már úgy gondolom hogy foci csapatban a helyem..

Persze nem nagyképűségből mondom el de 19-20 évesekkel játszok együtt és ők is mondják ,hogy jól játszok... őket cselezem le nekik rúgok gólt ugyh szerintem érett vagyok rá...

(egyébként az Eto u15 be hogy megy a felvétel? 50 ezret kell fizetni havonta??? gondolom orvosi vizsgálat és még mi?)

2011. júl. 20. 18:08
 12/23 anonim válasza:
73%

A helyesírásod alapján simán lehetsz profi focista....pl.:állnák

Az állnék. Ha a saját nyelved nem beszéled normálisan, hogy fogsz boldogulni az ír akcentussal?

2011. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

válaszokat kértem nem pedig oltogatásokat

és menny a kva anyádba ... most nagyon felbsztad az agyamat...

idejöttök pofázni -.-

2011. júl. 21. 07:30
 14/23 A kérdező kommentje:
egyébként meg siettem mert mentem apuhoz kórházba...
2011. júl. 21. 07:32
 15/23 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Kaptál választ, de te csak a pozitív válaszokat köszönöd meg, azt a sok süket dumát hogy " kitartás meg,a kor csak egy szám " Hát ha profi sportolói pályafutásról van szó, az a legfontosabb szám.Nem lesz belőled profi focista, nem a helyesírásodért, hanem mert túl idős vagy már.Ha itthon nem tudsz érvényesülni Junior klubokban, akkor Írországban sem fog sikerülni. Az bátorításokat megköszönöd, és a reális válaszokat, amelyek segítenének észhez térni hagyod a francba. Tényleg nagyképű vagy, álomvilágban élsz és pofára fogsz esni.Nem fikázásnak szántam de ez lesz belőle. Ui:...-Álomvilágban élsz-...
2011. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

semmi sem lehetetlen szerintem...

még 1 kérdést szeretnék feltenni.

mennyibe fájna nekem ha elmennék egy u15-ös csapathoz ?(gondolom felszerelés meg ilyenek azokat meg kellene venni ,de havonta mennyit kellene fizetni?)

2011. júl. 21. 10:24
 17/23 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Fuu de naiv vagy..
2011. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Erdélyben havi 30-50 lej körül mozog,(2000-3500 Ft) Magyarországról nem tudok infót :P
2011. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Írországban nem a labdarúgás a legnépszerűbb sport. Erre a kérdésre nem lehet igennel vagy nemmel válaszolni. Ha tudsz, járj el edzésre valami kisebb csapathoz, ha úgy érzed, jobb vagy a társaidnál, próbálj erősebb csapatot keresni.

Azért aki tud focizni Írországban, inkább elmegy már fiatalabb korában Angliába, esetleg Skóciába.

2011. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő. ezt magyarázom nekik de nem értik meg...

Írországban asszem a krikett meg a vízi sportok..

Azért Írországban is van foci de valaki hallott már pl a Dublin Fc-ről??? szerintem ha elkezdenék focizni akkor nb1-nb2-es focista lehetnék....

Egyébként Amerikában milyen nehéz elhelyezkedni a focival?

2011. júl. 22. 04:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!