Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet belőlem még Nb1 Nb2 -es...

Antiromania kérdése:

Lehet belőlem még Nb1 Nb2 -es szintű focista?

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok és imádok védeni imádom a focit és a nagy álmom az hogy kapus legyek,nem védtem rosszul többek is javasolták hogy menjek akadémiára de nem mentem és ez nagy hiba volt. Ahova most járok középsuliba nincs nagyon modom a focira mert rengeteget kell tanulnom.Esetleg van ilyen egyetem vagy bármi ahol még esetleg sikerülhet?Itthon például rendszeresn edzem magam.
2010. nov. 5. 23:13
 1/8 anonim válasza:

szép álom =)

remélem valóra válik!!drukkolok!

2010. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 burleson válasza:
29%
magyar nb1-nb2...simán, ilyen szarok közé nem tül nehéz bejutni
2010. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, csak jár el egyesületbe.
2010. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy azon a szinten focizhass vagy focisuliba kellett volna menned, vagy egy jobb hírű csapatban, mondjuk megye I. vagy NB III.-as szintű csapatban kéne fociznod, aztán reménykedni, hogy felfedeznek...
2010. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát, erre azért ne tedd fel az életed.
2010. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magyar nb1-et nb2-t nem nevezném szarnak, főleg nem a kapusokat. Fizikumodat fejleszd, robbanékonyságot. De csapatban kellene játszanod, edzeni. Kívűlről nehéz odakerülni.
2010. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bazsa83 ***** válasza:
Akkor hol kezdődik a szar???
2010. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ahhoz hogy nb1 be akarsz játszani akadémiára kellett volna menned vagy egy jó nb2 es utánpótláscsapatba kellene játszanod.Keress környékeden egy jó csapatot és ha lehet járj el kapusedzésre.Sok szerencsét!
2010. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!