Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 16 évesen már elúszott, hogy...

16 évesen már elúszott, hogy egy jobb focista legyen belőlem?

Figyelt kérdés

Hobbi szinten űzöm 11-12éves korom óta, fél évig jártam a helyi csapatba, aztán abbahagytam náluk (nem volt jó a hangulat, nem jött be nekem) és mostanában sokszor gondolkodom, hogy újra elkezdem aktívan.

16(leszek nyáron)/F


2011. febr. 11. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

hát nézd, meglehet próbálni, bármi előfordulhat.

de hogyha őszinte akarok lenni, akkor nem igazán. mármint nemtudom mit értesz az alatt, hogy jobb futballista . megye I-IIben , NBIIIban esetleg eljátszogathatsz, annak semmi akadája, hogyha ügyes vagyok ,annak semmi akadálya. hobbi szinten ott is nagyon jókat tudsz majd focizni. arról viszont, hogy NB1be vagy netán külföldre kerülj, és nagy labdarúgó légy lecsúsztál alighanem, már sokkal kisebb korodban olyan helyeken kellett volna játszanod, ahol fejlődhetsz, és persze felfedezhetnek és elvihetnek még jobb helyekre :) de mindenképpen javaslom, hogy sportolj, mindenképp a hasznodra válik, és ha szeretsz focizni akkor élvezni fogod mindenképp :) akár a Manchesterben játszol akár a saját falud csapatában ;)

2011. febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, mit értesz a jobb szó alatt? Az én ismerősöm 20 évesen kezdte el a focizást és meccsekre jár rendszeresen azt hiszem 3ad vagy 4ed osztályban játszik... Most az nem a "jobb" szint, de így, hogy 20 évesen kezdte el "verseny" szerűen így szerintem nem is olyan rossz! Én 8 évet fociztam és szerintem ha még most is űzném sem lennék 2. osztálynál előkelőbb szinten, ha nincs meg hozzá a kellő tehetség, akarat, alázat és háttér!
2011. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
azt csináld amit szeretnél , ha focizni akarsz akkor focizz. ha azt mondanánk hogy ne , nehogy elkezd akkor is elkezdenéd mert szeretsz focizni ;)
2011. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én most lettem 15 éves és már egy ideje focizok,mindenhol,grundon,iskolába,egyesületbe is voltam már úgyhogy nagyjából mindenhol ,de van pl olyan játékos a Sevillába aki 27 éves és 22 éves korában kezdett el profin foglalkozni a labdarugásból és az spanyol első osztály.Úgyhogy bármi lehet még belőled.Egy kicsi lemaradásod valóban van de ha nagyon sokat gyakorolsz heti szinten többször focizol,grundon,egyesületbe akkor még bármi lehet belőled;).
2014. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!