Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet még belőlem valaki a...

Lehet még belőlem valaki a futballban?

Figyelt kérdés
Sokat mondták, hogy tehetségem van,a focihoz. De 16 lettem és most eszméltem, hogy lehet, hogy ez már elúszott. Lehet belőlem nb1, nb2, nb3-as játékos? Írjatok csapatokat, ahol érdemes próbálkozni...
2011. szept. 17. 15:16
 1/7 anonim válasza:
szerintem mar tul keso de meg probalkozhatsz . focizol rendszeresen fuvon , mugyepen ,betonon >
2011. szept. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fozizok heti rendszerességel, de nagyon hobbi szinten.
2011. szept. 18. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja de már a mai fociban aki már 9 éves korától profi klubokban van az is elkallódik.
2011. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyu, szerintem, ha komolyan ezt akarod csinalni, szereted, az eleted, akkor csinald ezt, de akkor ne hobbi szinten!:)

Mondjuk en zenesz vagyok, de vegyuk peldanak Slasht (ha ismered:)) 15 evesen kezdett el gitarozni es sokan Hendrix utan a 2. helyre teszik...



Szal soha ne add fel, en szoritok neked;)

2011. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi, bár az az igazság, hogy sportolok mást, és nem tudom, hogy az álmaim kergessem, vagy csináljam a biztosat. Nagyon depis vagyok mostanában emiatt... :(
2011. szept. 19. 18:01
 6/7 anonim válasza:

Élj az álmaidnak! Ha tehetséged van hozzá, akkor csináld, és valósítsd meg ! 13 voltam, amikor elkezdtem focizni, de egy tüdőprobléma miatt majdnem fél évre abba kellett hagynom. A csapatom szerzett helyettem mást, és tovább léptek. Én is nagyon elkeseredtem, de ez az életem, az álmom, és visszamentem, pár hónap és a felnőttekkel megyek versenyre, amint betöltöttem a 15-öt. Ne add fel ! Tegyél az álmaidért!;)

14/L

2011. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nem nagyon értek a focihoz mert csaj vagyok de azé jobban mint a töbi lány nálunk egésznap foci megy me fiu uralom van na min1, szóval gyakoroljál sokat Zidane is ezt csinálta jó ő már albból tehtsséges volt de te is az vagy ha azt mondják, soha ne légy önző a társadnak van egy jó helyzete akko passzold oda(jó azé van néha kívétel) nézzé sok focit nézd hogy hogy csinálják a "Nagyok". Jó lehet hogy tényleg hülyeségeket írtam remélem nem baj, de azt se feledd el hogy sokminden fejben dől el és ha mindennap úgy kelsz fel hogy akár nb1-se vagy még annál is több akarsz lenni ako valamennyi dolog ssikerül, ha meg nem legalább sportolsz.
2011. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!