Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Dzsudzsák szerintetek jól...

Dzsudzsák szerintetek jól döntött?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is meg kinek mi a véleménye és miért :)
2011. jún. 15. 22:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az ismert embereknek ezért nem könnyű az életük. Ha a sikeres ember mellett dönt, könnyen hoppon marad, mert egy siker nő hamar talán magának egy sikeresebb férfit. Ha egy átlagos ember mellett, könnyen lehet hogy ő meg csak az ismertségre pénzre hajt. Ezeknél az embereknél sosem tudni melyik érzésük őszinte.
2011. jún. 15. 23:42
 12/19 anonim ***** válasza:

Fene se tudja. Eleinte nekem sem tetszett az ötlet, mivel szívesen láttam volna a spanyol bajnokságban. Most sem tudok dönteni, de nézzük a tényeket:

Előnyök:

-Olyan csapathoz került, ahol jó eséllyel rendszeresen játéklehetőséget kap

-Az orosz bajnokság lényegesen erősebb a hollandnál

-Az állandó játéklehetőséggel jó eséllyel feltornászhatja saját árát.

-Az Anzsi volt az egyetlen csapat aki konkrét ajánlatot tett Balázsért


Hátrányok:

-Beleszürkül az orosz bajnokságba

-Nincs garancia arra, hogy nemzetközi kupaindulásra jogosító helyen végeznek

-Amint már mondtam, jó eséllyel növeli saját értékét, ami még nem is lenne baj. De! Ha el is engednék Balázst, több mint valószínű, hogy olyan összeget akarnak kapni érte, amit a nagy nyugati klubok nem lesznek hajlandóak kifizetni, hiszen Dzsudzsáknál nagyságrendekkel jobb játékosokat tudnak venni sokkal olcsóbban.

2011. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az orosz bajnokság erősebb a hollandnál ezért jelenleg lehet, hogy előrelépés, de hogy hosszú távon elrontotta a karrierjét az biztos. Simán találhatott volna olyan csapatot, mondjuk egy spanyol vagy egy olasz csapatba ahol rendszeresen játszhatott volna, és Európa Ligába, vagy még akár Bl-be is szerepelhetett volna. Hosszú idő után ő volt az első olyan magyar játékos akibe tényleg benne volt az, hogy egy nagyobb európai csapat kezdőjátékosa lehessen, de erről már lemondhat. A pénz egy másik kérdés itt, így is annyi pénze van már, hogy nincs, és soha nem is lett volna rászorulva arra, hogy egy ilyen döntést hozzon. Az orosz bajnokságból meg sokkal nehezebb kitörni mint a hollandból. Ha jól tudom az utóbbi pár évbe csak Arshavinnak sikerült elérnie, hogy egy nagy csapatba kerüljön az orosz bajnokságból, de ő is a jó Eb, és Uefa kupa szereplésnek köszönheti ezt. Erősebb bajnokságba fog játszani, de sokan nem fogják őt figyelni, valószínű neki ez a csúcs, így egyértelműen rossz döntést, ha a szakmai szempontokat nézzük.
2011. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon értem. Pénze így is volt, mi több, imádták Hollandiában! Ennyi pénz, imád a közönség, indulhatok EL-ben, nem értem mi kell ennél több. Ha egy olyan csapathoz ment volna, aki BL-ben indul akkor megérteném, de ha csak a több pénzért ment át(10 helyett 14-et fog keresni, hogy oda ne rohanjak...) akkor szerintem rossz döntés volt. Az egyetlen amiben reménykedek, hogy a tulaj tényleg nagy csapatot akar csinálni és sikerülni is fog, mert akkor egy idényt simán ki lehet bírni El vagy BL nélkül. Majd meglátjuk, egyelőre nem látom hogy nagyon fejlődni fog a csapat, így azt mondom rosszul döntött, de a remény hal meg utoljára.
2011. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem döntött rosszul. Erősebb bajnokságba ment. De más okok hát nem tudom. Oroszország hiába hatalmas ország és hiába vannak nagyon gazdagok és hiába van rengeteg pénz a fociba. Sajnos túl keleten van. De szerintem jó lesz neki ott. 4 évig biztosan játszik remélem összejön a nemzetközi szereplése és valami trófea legalább egy kupa.
2011. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
pont leszarom.:D
2011. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 ✮ʝօк&# ***** válasza:
23:41-nek.. ha téged megkérdeznének hogy multimilliomos,vagy példakép szeretnél lenni melyiket választanád? Dzsudzsák mind a kettőt elérte, és most még egy pár évet akarja gyarapítani a vagyonát,aztán 30 évesen visszavonul mint a valaha volt egyik legjobb(legjobban fizetett) magyar focista.Sztem kb ennyi lesz a történet.Én megértem ..
2011. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem igen, jól döntött. Azért megy a háborgás miatta, mert nyilvánosságra lett hozva hogy mennyi pénzt fog keresni és az emberek irigyek! Ha tud valaki focizni és azzal pénzt akar keresni (lehetőleg minél többet), az akkor már egy f@szkalap? Emellett ha kap valaki egy ajánlatot és elfogadja ennyi pénzért, hülye lenne nemet mondani! Hát én sem mondanék nemet az tuti! Valamiért kiérdemelte azt az összeget amit kapni fog és azért már le kellett tenni az asztalra egysmást ugyebár...
2011. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A napi egymillió nem konkrét pénz volt ám a PSV-nél!

A csapat fedezi a luxus szállást, a luxus kocsit, a luxus ruházatot, meg minden egyéb leírhatót...

Azért, mert ezek a klub által fizetve kiadások és adócsökkentők, plusz elvárás, hogy a csapat játékosai mutassanak egy nívót, hogy a klub is feljebb helyezze magát a megítélési ranglétrán.

Amúgy meg a piszkosul "szavahihető" pletykalapokon kívül soha sehol senki nem írta le, hogy konkrétan ő mennyit is keres a PSV-nél...

Szóval, hogy mennyi az annyi, azt valójában csak Bors és Blikk szintű "infókból" tudhatjuk. Ezeknek a lapoknak pedig ugyebár még akkor se szabad hinni, ha kérdeznek.

Akkor se, ha a módszerük az, hogy néhány igaz hírrel bástyázzák körül a sok-sok kitalálmányt és baromságot, hogy az olvasó a TV-ben is hallott - ami persze szintén lehet őrületes baromság és kitaláció - és igaznak tartott hírek leközlése miatt mindent készpénznek vegyen, amit náluk olvas.

Nem mondom, hogy rosszul élt emellett is de neki huszonévesen arra is gondolni kell, hogy mi lesz 30-40-50 év múlva.

Ki volt menő focista 30 éve Európában a nagy világsztárokon kívül? A kutya se tudja, pedig ma 50 év körüliek.

Nem Nyílra és Törőre gondolok, hanem azokra, akik Európában akkoriban tényleg meg voltak becsülve és nem voltak világsztárok.

Pl. a mániásokon kívül ki tudja, hogy ki volt akkoriban a PSV balszélsője?

Pedig azoknak ma is meg kell élni valamiből ám!

Ha innen nézzük, akkor miért is nincsen igaza?

Vagy pár fanatikuson kívül ki tudja megmondani, hogy kik nyertek olimpiát a magyarok közül 1976-ban pl.? Vagy még inkább, kik nyertek ezüstöt?

Pedig ők ma is élnek még nagyrészt ám!

És ha szembejönnek az utcán, senki se ismeri fel őket ma.

Attól, hogy Dzsudzsák elment volna egy spanyol csapatba ami nem a Real vagy a Barcelona, érdekelne bárkit is 25 év múlva, hogy hogyan él és miből egy csávó, akit az akkori 25-30 évesek már fel se ismernek az utcán?

A pillanatnyi dicsőség elmúlik de a létbiztonság lehet létbizonytalanság is, ha nem vigyázunk és azt hisszük, hogy a ma az majd örökké tartani fog...

Szóval szerintem jól döntött!

2011. aug. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!