Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Dzsudzsák Balázs! Vélemény?...

Dzsudzsák Balázs! Vélemény? (Tudjuk miről van szó. )

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 02:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2011. jún. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
sztem senkinek semmi köze hozzá,mit csinal.a magyarok mindig arra fújnak akinek jobban megy a sora,sajnos.
2011. jún. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
szerintem meg elrontja a karrierjét,minek megy el Oroszországba???!!!Kétlem,hogy olyan rosszul élne,hogy rászorul,aztán a Liverpool is meg akarta venni,
2011. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Zimány Lindácska, az IQ bajnok szerint "Moszkva jó hely, ott fogunk lakni, csak hazai meccsre kell lemenni repülővel Mahacskalába". Ez a liba arról sem hallott, hogyan gyilkoltak le azon a vidéken több száz iskolás gyereket csecsen terroristák? Hogy mindennapos az erőszak? Hogy a helyi járatú csotrogány repülők hányszor zuhantak le? Arról nem beszélve, honnan vette ez a csapat tulajdonos a milliárdjait?!

[link]

2011. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 razide válasza:
áhh baki a legjobb magyar! Miért oda megy???? Minek?? Juventus,Inter,Real Madrid, Arsenal ugyanezt kérdik! Nem a Honvéd,Ujpest,DVSC,Vidi négyes hanem világhírű csapatok...
2011. jún. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
razide: ezekben a csapatokban az a közös, hogy nem akarták Dzsudzsákot leigazolni. A Marca címlapján szerepel valaki, attól még a Real nem akarja leigazolni. Minden közepesnél kicsivel erősebb futballista szerepelt már azon a címlapon.
2011. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen, és örüljön hogy oda is elmehetett mert nyugati klubokban focizni is tudni kell. Hol van Messi, Ibrahimovics és ne soroljam...játékosokhoz? És ha valóban

ennyi /én nem hiszem/ pénzt kap akkor ....

2011. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azért sztárolják, mert nem egy kiöregedett sztárfocista, hanem csak 24 éves. Az viszont lehet, hogy hamar kidobják, ha úgy szerepel ott is, mint a magyar válogatottban. Akkor mi lesz Lindácska luxus igényeivel? Egyébként ki ez az ostoba tyúk? Valami modellnek nevezett prosti?
2011. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jézus Krisztus erre mondta :Az vesse rá az első követ aki köztetek bűntelen...

Én a feléért is aláírtam volna.

Ne féltsétek Balázst.Tökös magyar legény.

Voltam Dagesztánban.Nyugodt hely.

Roberto Carlos sem ijedt meg.

Gullit meg a szomszédos Groznijban van.Csecsenföld fővárosa.

2011. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azt mondja hogy a Realban akar játszani. Ha most eligazol a senki földjére akk. esélye sem lesz rá!

(szerintem egy idióta)

2011. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!