Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Dzsudzsák Balázs valaki...

Dzsudzsák Balázs valaki befolyásosnak az ismerőse, rokona vagy ennyire tehetséges focista?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehetséges, de alap-követelmény a protekció. Anélkül nemigen megy manapság.
2011. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem tévedek, akkor nem sok közöd van a focihoz...

Annyit elárulok, hogy nem véletlenül focizik a PSV-ben és nem véletlenül akarja leigazolni a Juventus.

2011. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Focihoz annak van köze, aki csinálja és ott van. Aki csak beszél róla az még ugyanúgy a 0-nál tart.
2011. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én lány vagyok, de bennem fel sem merült, hogy valakinek az ismerőse lenne.
2011. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze és azért, mert xy-nak az ismerőse, majd kifizetnek neki több 100 milliót a semmire:D

Nem Magyarországon játszik szal...:D

2011. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Most komolyan, a holland élcsapatban rúgja megállás nélkül a gólokat, gondolod, a rokona/ismerőse lefizeti az ellenfeleket?:)
2011. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja mert van egy ismerőse ezért bárkit mellett el tud menni. Láttad már őt játszani egyeltalán????? Miért kell mindenbe bele kötni...
2011. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!