Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Dzsudzsák Balázs! Vélemény?...

Dzsudzsák Balázs! Vélemény? (Tudjuk miről van szó. )

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 02:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ja és Linda legalább jól néz ki. Dszudszákról ez nem mondható el.
2011. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
70%

Megnézném az összes Dzsudzsákot bíráló közül, hogy ennyi pénz, vagy talán lehetséges nagyobb karrier közül mit választottak volna.


Ez a pénz már tuti, minden más ráadás szerintem.


Engem sem érdekelne a helyében a sok "szakavatott" ember a "nép" mit gondol. Ha csak a pénzt nézzük már megérte neki, és ezzel az egy-két-vagy akár négy évvel annyit keres mint mi itt összesen nem.


Kicsit gondolkozhatnátok így is. Úgy beszéltek mintha így olyan rossz döntést hozott volna, hogy az felvállalhatatlan lenne. AZ a kérdés ki az aki jobban máshol szeretnbé látni? Látszólag a sikertelen magyar nép rajta keresztül akarja verni a mellkasát, és most boldogtalan mert nem az történt amit szerettek volna.


Dzsudzsák szerintetek menniyt ócsárolhatna titeket?? Miért nem tanultál, miért vagy minden nap részeg, miért csalod a nőd, miért dohányzol havi 20 ezerért, azt mondod nincs pénzed a számlára, és alig keresel....sorolhatnám.

Mindenki elöbb magába nézzen, és ha hibátlan, amjd akkor szidjon mást! Szerintem! :-)

2011. jún. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez politika, levezetem:)


Dzsudzsák egy olyan párt kampányarca volt, amelyik nyíltan oroszellenes (illetve kommunistaellenes, de az emberek ezt az oroszokkal azonosítják). Erre Dzsudzsi elszerződik pont ide.


Egyébként csak az idő fogja megmondani, hogy jó döntés volt-e. Ha nem jön be neki még mindig továbbállhat, igazoltak már orosz csapattól. Többek között a Chelsea, és a Barcelona is..

2011. jún. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Évi 1 milliárd emberek! Ha lehúz 3 évet, minek kéne gondolkoznia további karrieren? Ezért nem kell fikázni, igaza van.
2011. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy milyen nagyszerű hely Csecsenföld és Dagesztán, milyen lelkesek a szurkolók, jajj, de nagyszerű! (Z. Lindácska ennyit tud az ottani háborús-emberrablós, túszejtős, robbantós viszonyokról). És ezek a terroristák megtalálják Moszkvában is Dzsudzsákot, elrabolják és vagy fizetnek érte, vagy kinyírják. Az ott nem a civilizált világ.
2011. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

3 év alatt annyit megkeres, hogy elete vegeig nem kell a pénzre gondolnia.... utána ha akar még játszhat jobb csapatnal.

Eyebkent sose tartotttam ot jobbnak annal, hogy a PSV-nél játsszon

2011. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A "nagy példaképet" (Roberto Carlos) szándékos durvaságért eltiltják. Azért nem lehet az oroszok kedvence az a csapat! Balázsnak most sok pénzt ígérnek és luxust, kérdés, mi lesz ebből. Lehet, hogy hirtelen haza kell majd menekülnie. (Nem lőttél gólt, te mocsok?! Elő a Kalasnyikovot és kész). Ott így mennek a dolgok.
2011. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!