Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Dzsudzsák szerintetek jól...

Dzsudzsák szerintetek jól döntött?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is meg kinek mi a véleménye és miért :)
2011. jún. 15. 22:48
1 2
 1/19 anonim válasza:
Háromszoros pénzért mindenki váltana. Nem értem azokat, akik emiatt zúgolódnak.
2011. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én megértem őket. Ha valóban a focit szereti és nem csak egy focista akkor igen is a focit szeresse , és ne azt az összeget amit kap érte, értem én hogy nincs más jövedelme, de eddig nem azért rúgta a bőrt, mert annyi pénzt kap, hanem mert szerette. Ő maga is pontosan tudja, meg szerintem sokan, hogy az orosz bajnokság sehol sincs, sehol sem lesz. Nem véletlen nem hallottunk róla eddig, most is csak azért fogunk mert ő ott focizik. A PSV-nél igen már mindent megnyert, lehet hogy most nem volt jobb ajánlat, de később lett volna. Innen már csak nyugdíjba megy.
2011. jún. 15. 23:02
 3/19 anonim válasza:
Figyelj, ha te találnál egy szuper állást és elköltöznél a Rózsadombra, de a volt szomszéd nénike siránkozna, hogy de kár, hogy elmész, maradnál? Mégiscsak a saját élete, joga van saját maga dönteni, mit akar. Szerintem.
2011. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezt most úgy írtad, mintha én zaklatnám hogy rosszul döntöttél ó milyen hülye vagy. De az ő döntése, azért mert nem egyezik a véleményünk, még nem kell utálni. ahogy írtad is, nekem is van saját életem, saját véleményem :D
2011. jún. 15. 23:12
 5/19 anonim válasza:
Félreértettél, nem baj az eltérő vélemény, egyszerűen csak furcsa nekem, hogy ekkora port kavart a dolog, hogy szinte már szégyenkeznie kell szegénynek. Értem, ha egy rajongó hiányolja majd, de már túl nagy ügy lett belőle.
2011. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ez teljesen érthető, és ez várható is volt. De hát végülis van egy pénzéhes lotyó akit el kell tartani, csak majd 5 év múlva mikor véget ér a kapcsolatuk. Már látom is a címlap sztorit : Dzsudzsák rosszul döntött?! Most Lindát hibáztatja.
2011. jún. 15. 23:27
 7/19 anonim válasza:
Gondolod, hogy a barátnője befolyásolta a döntést?
2011. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egy szerelmes férfit könnyen lehet befolyásolni, és ugyan ez igaz a nőkre is. Ha te szerelmes lennél, nem akarnál mindent megadni a szerelmednek? Vagy nem kérnéd ki a véleményét egy ilyen ajánlatnál? Megkérdezhetem hogy f/l vagy és hány éves ?:)
2011. jún. 15. 23:33
 9/19 anonim válasza:
32/N. Egyébként ha annyira befolyásolható, hogy a barátnője (illetve az igényei) dönt, az régen rossz.
2011. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Szerintem rosszul döntött, igazán jó játékos lehetett volna, példakép sok gyereknek, és rengeteg magyar nézte volna büszkén ahogy pl. vmelyik olasz vagy német középcsapatban játszik. Esetleg az EL-t nyer....

Jelenleg ő a legjobb magyar focista, ezt mindenki elismeri, és pont ezért fáj az embereknek hogy azt látják h őt is megvették kilóra....

És nekem ne jöjjön senki a pénzel... Igyis FELFOGHATATLANUL sok pénzt keresett, napi(!) egymilliót, nekem ez egy féléves fizetésem.... Szóval nehogymár sajnáljuk! Választania kellett a sokpénz+karrier és a gusztustalanul sok pénz között.... Ő igy döntött, és ez számomra elkeserítő!

2011. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!