Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik pingpong űtő lenne...

Melyik pingpong űtő lenne számomra megfelelő?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék venni egy jó pingpongütőt amivel jól lehet pörgetni.

A játékstílusom olyan hogyha lehet akkor pörgetést ütök, nem is a sebesség számít hanem az hogy minnél jobban pörögjön, ívesebb legyen.

Milyen űtőt ajánlotok.

Én stigában gondolkodtam de küldhettek mást is, ja és komplett űtő kéne.


2011. jún. 14. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy sportboltba, a dobozaikra rá van írva, hogy melyik játékstílushoz mennyire jók.
2011. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Stigából a 4*-os lehet neked a megfelelő.
2011. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
[link] itt érdemes körül nézni... én joola phonix-et és butterfly tenergy-t használok, pörgetéshet a phonix sokkal jobb soft...
2012. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Chaz Caro válasza:

Mondjuk én versenyszerűen játszom 12 éve, ezért én azt mondom, kerülném a komplett ütőt, mert avval mindent lehet, csak íveset pörgetni nem, mivel azok hobbiütők, nem a versenyszerű sportért vannak...

Én a helyedben a Butterfly (bármelyik Off, vagy All) fáit javaslom, borításnál meg bármelyik maxos tükörszoft.


Viszont azt is tudni kéne, h. te milyen szinten játszol + milyen szinten szeretnél a későbbiekben játszani :))

2012. okt. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!