Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért imádja mindenki messit?

Miért imádja mindenki messit?

Figyelt kérdés

Mármint szerintem nem is olyan jó ahoyg mindenki elmondja, meg nem kéne igy isteniteni mert semmi "különleges" nincs benne mármint ugyan olyan jó focista mint a többi nem értem h ö miben különbözik a "többitöl". ugyan azt tudja, semmivel se jobb, és még csak nem is " szép" (ezt csak azér mondom mer ronaldot is csak azér szeretik páran)

na szóval miért is más mint a többiek miért is ö a világ legjobbja ? (pedig nem) mert nem is olyan nagyon jó.


2011. máj. 5. 19:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

És most hol van a Mu mond meg ????

4 éve barcás vagyok és nem vagyok divatdrukker. Messi és CR a világ két legjobbja a mu sehol sincs. A bl döntőn sehol sem voltak? Irigyek vagytok. Én barcás vagyok és tisztelem a realt is de h néhány mu szuroló mit enged meg magának!!!

2011. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mert mindenki egy divatka.

2008-ban alig voltak Messifan-ok meg barcások, most meg


Messi nem jó csak Platini ge.ci barcás és mindent Messinek ad, miközben Xavi ezerszer jobban megérdemelné mert Messi még xavi és iniesta nélkül dugni sem tud.

2011. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ezért hívják a focit csapatjátéknak.
2011. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
te most nem szereted, akkor ne ird ki,ha te is olyan realos vagy akkor minek irsz?
2011. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!