Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért imádja mindenki messit?

Miért imádja mindenki messit?

Figyelt kérdés

Mármint szerintem nem is olyan jó ahoyg mindenki elmondja, meg nem kéne igy isteniteni mert semmi "különleges" nincs benne mármint ugyan olyan jó focista mint a többi nem értem h ö miben különbözik a "többitöl". ugyan azt tudja, semmivel se jobb, és még csak nem is " szép" (ezt csak azér mondom mer ronaldot is csak azér szeretik páran)

na szóval miért is más mint a többiek miért is ö a világ legjobbja ? (pedig nem) mert nem is olyan nagyon jó.


2011. máj. 5. 19:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Te is pösze vagy?? Én is szereret messi menni.

Legyen fa,meg hegy,meg tenger. Messi itthontól még a kaja is más.Messire legjobb repülővel,lehetőleg ne fapadossal

:-))

2011. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
haha, de most komolyan!
2011. máj. 5. 20:28
 3/24 anonim ***** válasza:

Én pont azt veszem észre, hogy sokan utálják.

Szerintem pedig igenis ő a világ legjobbja most, ezen nem érdemes vitatkozni, nem is fogok.Nekem nem ő a kedvencem, de elismerem, hogy nagyon jó (ha nem a legjobb játékos).

Bár szerintem az én kedvenc játékosom is sokat hozzátesz ahhoz, hogy Messi ismét aranylabdás lett.

2011. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
de ezzel nem mondtad el h MIÉRT ö a legjobb és miért imádják ennyien!
2011. máj. 5. 20:51
 5/24 anonim ***** válasza:

Hogy miért imádják ennyien, azt nem tudhatom.De hogy miért ő legjobb?Láttad már játszani?Nem kell, hogy szerinted is ő legyen a legjobb, de ennyi ember (focisták, edzők, stb..)nem tévedhet szerintem.

De hátha valaki megpróbálja elmagyarázni, én nem fogom, azt neked kell tudnod, kit tartasz a legjobbnak...

2011. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én nagyon bírom Messit, nem a kedvencem, de nagyon szeretem a játékát. Azért kedvelik őt ennyien, mert most a Barca játssza a legszebb focit, ők nyernek szinten mindent, és Messi a leggólerősebb játékosuk. Divat most Messi / Barca fannak lenni...

Azzal nem értek egyet, hogy ennyire sztárolják, tény, hogy a világ legjobbjai között van, de ennyire azért nem jó, hogy futballistenként kezeljük, meg ilyeneket mondjuk, hogy 30 évente születik egy ilyen zseni...Amit ő tud azt sokan tudják még rajta kívül, szerencséjére ő jókor van jó helyen. Nem vagyok C. Ronaldo fan se, de szerintem ő még ennél is jobb teljesítményt nyújtana ebbe a Barcába. Ilyen játékosokkal körbe véve, egy ilyen gyenge bajnokságba ennyi gólt szerezne pl. a Milanos Pato is, vagy a többi olyan játékos akinek megvan a kellő gyorsasága, cselező képessége, és jól betudja fejezni az akciókat...

Messi az első aranylabdáját megérdemelte, a másodikat nem, azt Xavinak, vagy Iniestának kellett adni. Ha Bl-t nyernek akkor tuti ő kapja most is, ezért nem tudok szívből szurkolni nekik, mert 3. aranylabda zsinórba már sok, főleg, úgy, hogy az egyik nem megérdemelt. Pedig a Barca sokkal szimpatikusabb mint a Manchester...

2011. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Írd be a youtube-ra a nevét, nézz meg pár videót, majd utána vesd össze bárki mással. A választ megkapod szerintem.
2011. máj. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nem kapom meg mert ezt más is meg tudja csinálni. semmivel sem jobb mint mások és nem is különleges.!
2011. máj. 6. 09:49
 9/24 anonim válasza:
Kérdező te milyen szurkoló vagy?
2011. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
miért kérdezed?
2011. máj. 6. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!