Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért imádja mindenki messit?

Miért imádja mindenki messit?

Figyelt kérdés

Mármint szerintem nem is olyan jó ahoyg mindenki elmondja, meg nem kéne igy isteniteni mert semmi "különleges" nincs benne mármint ugyan olyan jó focista mint a többi nem értem h ö miben különbözik a "többitöl". ugyan azt tudja, semmivel se jobb, és még csak nem is " szép" (ezt csak azér mondom mer ronaldot is csak azér szeretik páran)

na szóval miért is más mint a többiek miért is ö a világ legjobbja ? (pedig nem) mert nem is olyan nagyon jó.


2011. máj. 5. 19:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, szerintem azért nem sokan tudnak a Real Madrid ellen egy félpályás szólót bemutatni. Amúgy meg azért is szeretik, mert ő nem nagyképű, mint Ronaldo, aki nagyobb csapatok ellen semmit nem alakít, csak össze-vissza esik azt dühöng a szerencsétlenje... Egyébként nem vagyok Messi fan, de C. Ronaldot nem szeretem.
2011. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
ez mind OKé. de VAN MÁS JÁTÉKOS IS AKI NEM BEKÉPZELT!!!
2011. máj. 6. 21:59
 13/24 anonim ***** válasza:
Mert mindig ő gurítja be a kapuba a labdát
2011. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Szerintem se nagy szám ez a Messike,az a piszok mázlija hogy nagyon jó csapat áll mögötte akik tálcán kínálják fel a jobbnál jobb gólpasszokat amiket bármelyik analfabéta be tud lőni! Meg hát most nagy divat Barca drukker lenni :D

Még némelyik bíró is Barcás mivel ritka az olyan hogy a Madrid 11emberrel fejezi e a meccset. 11 a 11 ellen nem menne olyan könnyen a Barcának...

2011. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Barcának szép foci???? Hát könyörgök 5 perceken keresztül csak a saját térfelükön passzolgatják egymásnak a ladát!!!

Amitől persze a labdabirtoklásban mindíg nagy fölénnyel vannak,és ezért sztárolják őket agyonra....szánalom

2011. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
tudom tudom sZÁNALOM a barca. és hét MU drukker vagyok hamát vki kérdezte ugyhogy ha döntő akkor MANCHESTER UNITE győzelem!!!
2011. máj. 7. 22:24
 17/24 A kérdező kommentje:

*hát

*hamár

2011. máj. 7. 22:25
 18/24 anonim ***** válasza:

Mert álomba illik amit tud a labdával.

Ő már nem játssza a focit hanem éli.

2011. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Majd 28-án a ManU ellen meglátod, hogy miért ő a legjobb jelenleg a világon :) Bár ha eddig nem jöttél rá, akkor felesleges győzködni :) Az az ember labdával született, látszik minden mozdulatán. Amit ő tud, az nem tanulható. Egy zseni. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok Barca-drukker, csak szeretem nézni Messi játékát.
2011. máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Messi akkor vitte át a real védelmen a labdát mikor Pepét jogtalanul kiszórták addig semmit sem mutatott, angol csapatok ellen meg van szeppenve szerintem közel sem a világ legjobbja.
2011. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!